Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki 20-22 évesen már évek óta külön él?

Figyelt kérdés

Akár simán, akár a párjával.

Ha egy lány 22 évesen már évek óta külföldön él a párjával, dolgoznak, szépen élnek, esküvőt terveznek, ti is úgy vélekednétek, hogy tönkretette az életét?


2015. nov. 8. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Miért tette volna tönkre az életét? Nekem pont az ellenkezője jutna az eszembe.
2015. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Pont forditva.


Szerintem 18 evesen mindenkinek el kellene koltozni otthonrol.

2015. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye ez a kérdés vicc?
2015. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Én érettségi után kb 19 évesen költöztem el kisvárosból Budapestre, majd diploma óta külföldön élek. Komoly cégnél dolgozom, vezető beosztásban.

Miért tette volna tönkre az életét? Ő csinálja jól!

2015. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19 éves korom óta élek együtt a férjemmel, már több, mint 6 éve házasok vagyunk, gyerekünk is van, mindketten dolgozunk, megvan mindenünk. Szóval nem, nem gondolom úgy, hogy tönkretettem volna az életemet azzal, hogy 20-22 évesen nem otthon éltem a szüleimmel, sőt!:)
2015. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
#2 szerintem meg mindenki akkor költözzön el ha a lehetőségei adottak!
2015. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Tönkretette az életét? Már miért tette volna?

Akkor tenné tönkre ha Magyarországon maradna és gyereket szülne abba az országba ahol kilátástalan a jövője még akkor is, ha éppen van munkája!

2015. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

18 évesen leérettségiztem, volt szakmám, azonnal dolgozni kezdtem. 20 évesen szültem...

Ma mr 40 vagyok, nem érzem, hogy tönkretettem volna...

2015. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy tönkretette-e?

Ha normálisan élnek, akkor nyilván nem.

De ha egy rossz emberrel köti össze az életét, akkor igen. Szóval sok minden függ attól, hogy milyen az a pár.

2015. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Ha a lánynak elég az a végzettség, amit 18 éves koráig megszerzett, nem vágyik többre, nincsenek különösebb igényei, a párja pedig megbízható, rendes pasi, akivel szeretik egymást, nincs ezzel semmi gond. Pláne, ha akkor is fenn tudja magát tartani akár gyerekestül, ha netán egyszer szétmenne a kapcsolat.
2015. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!