Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gyakori, hogy valaki már...

Az gyakori, hogy valaki már 15-16 évesen megismeri azt az embert, aki később férje/felesége lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakoribb, mint hinnéd. Azt gondolnád, hogy minden 50 ezredik ember, közben pedig minden 49 ezredik...
2015. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Sajnos annyira nem.
2015. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kizárt sajnos :(
2015. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kizártnak ugyan nem tartom, de a gyakori ellentéte... mi is az? őrült ritka? csodaszámba menő? az biztos. 15-16 évesen (jobb esetben) teljesen más ember vagy, mint 10 évvel később. Legalábbis, én teljesen más ember voltam, és a legtöbb ismerősöm is. Sőt, a 18 éves önmagam is tök más, mint a mostani, 22 éves. Nehéz más emberként ugyanúgy szeretni valakit, aki szintén más lett.


De előfordulhat, persze, van ilyen. Speciel ismerek olyan párt, akik 14 és 16 évesen jöttek össze, most már 23 és 25 évesek, együtt laknak, bár házasnak még nem házasok, de szeretik egymást. De irtó ritka az ilyen szerintem.

2015. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyám 17 éves kora óta apámmal van és sosem volt neki más:)

Pedig jó nő:)

2015. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ritka, de előfordul.

Pl. keresztszüleim 11 vagy 12 éves korukban jöttek össze.

De évfolyamtársaim között is voltak olyanok, akik 12 éves koruk óta együtt voltak.

2015. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tf. hogy ismerték egymást, aztán jött gimi, egyetem messzire kerültek stb., majd sok év után újra találkoznak, már felnőtt(ebb)ként? Simán elképzelhető.
2015. febr. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!