Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kell beszólogatni,...

Most miért kell beszólogatni, mert merek fáradt lenni? Ti nem fáradtok el munka után?

Figyelt kérdés
Nyáron diplomáztam, egy hónapra rá szerencsémre találtam a szakmámban munkát. Nem Magyarországon vállaltam munkát (oda jártam suliba,de nem onnan származom), igy nekem a nyelvvel is meg kell küzdenem. Szerencsére sok a magyar, de hát tudni kell a nyelvet, tehát folyton tennem kell azért, hogy meglegyen a fizetésemelésem jövőre. Nem csak fizikailag, szellemileg is elfáradok minden egyes nap. Most új helyre raktak a betanulás miatt. Már az első naptól fájt a lábam, mert itt már nem ülhetek le, csak ritkán. Egész héten fájt a derekam is, nyúzott voltam és itthon már nem sokmindent csináltam, csak ettem, pihentem, zuhiztam (szülőkkel élek még) Fél 10 körül már alszom minden nap, 6 kor kelek. Apum sokszor viccből kinevetett, hogy milyen hamar megyek már aludni, benyögte, hogy "Nem neked való a munka". Páromtól szintén beszólást kaptam, mikor újságoltam, hogy félek, hogy a derékfájdalmam nem fog elmúlni, mivel gerincferdülésem van sajnos. Ekkor azt kaptam, hogy majd hozzászokok és elmúlik, de mi lenne velem az ő helyében a gyárban 12 órában? Meg ha gyerekünk lesz mi lesz? Majd csak alszom mikor hazamegyek? Olyan rosszul esett, hogy jól össze is vesztünk ezen. Mintha verseny lenne, hogy ki mennyire fárad el stb. Utána másnap csináltam vacsorát a családnak munka után. Hétvégén kinyaltam az egész házat, főztem stb. Egyébként párom folyton támogat, hisz bennem, tehát nem bunkó, de mégis olyan rosszul esett ez nekem, hogy máskor inkább nem szólok semmit és nem "panaszkodom"....
2015. nov. 8. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező diplomája nem az a diploma, amire mi gondolunk, hanem valamilyen szakmunkás végzettség lehet. Kár, hogy a kérdező nem reagál!
2015. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Éljen" a fiatalság

a nemzet oszlopai

az eljövendő nagy nemzedék

20 on évesen nem ülve végzi a munkáját borzalom...

2015. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Reagálok, de azért nem kell egymásnak esni. Valós kérdésnek szántam, mert nem tudom eldönteni, hogy én vagyok-e nyápic és igazuk van a többieknek vagy más is elfárad és szüksége van a pihenésre. A gúnyolódásra nem reagálnék :) Valós a diploma, radiográfus vagyok, betegekkel foglalkozom. Nyilván néha le tudok ülni, de sokan vannak mindig és rengeteget szaladgálok a nap folyamán és ez úgy látszik megviseli a lábaimat. Tudom milyen kockázatokkal járhat egy sérv,nyilván ha nem múlik elmegyek dokihoz, de én úgy látom, hogy csak a meló miatt van, mivel hétvégén elmúlt a fájdalom....
2015. nov. 8. 20:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor én diploma után dolgozni kezdtem, munka után délután elaludtam (9 óra irodai munka, szellemileg totál leszívott). Aztán hozzászoktam :) ma már egy örökmozgó 2 évesem is van munka mellett és bírom, meg fogod szokni te is! Azt meg fel se fogom, hogy miért szól be emiatt a családod, a szervezeted ennyi alvást kíván és kész. Nekik milyen plusszt hozna az életükbe, ha este 11ig ébren lennél?
2015. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!