Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok "gyerek"?

Miért vagyok "gyerek"?

Figyelt kérdés
Lassan 34 éves vagyok, gyerekként kezel az anyám és nagymamám. Egy levélért sem mehetek el a postára, helyettem veszik át, nem intézhetem az ügyeimet, úgy hívnak, hogy gyerek és egy kicsit most már zavaró, mert mások előtt égőnek érzem, főleg, hogy ránézésre is látszik a kor. Barátaim soha sem voltak, eltiltottak innen-onnan, kísérgetnek állandóan. Mit csináljak? Nagyon idegesít.

2015. nov. 7. 11:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert hagyod. Így elismered , hogy az vagy. Nem itt kéne sírni (ebből is látszik) hanem jól megmondani a véleményed. Ha meg megsértődnek akkor egy gonddal kevesebb. Úgyis megbékélnek aztán te diktálod a szabályokat. Ne csodálkozz, hogy ha ezt hagyod akkor egy idő után a kutya nem fog melletted maradni nem hogy egy értelmes nő.
2015. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs gond, hogy gyereknek hívnak, hiszen nekik gyerek vagy.

De otthon élsz 34 évesen? Ráadásul hagyod, hogy kísérgessenek, mint egy kisgyereket? Állj a saját lábadra. Engem is 35 évesen anyukám még gyereknek hív, hiszen 60 éves koromban is az ő gyereke leszek. Ettől függetlenül már általános iskolás koromban sok mindent elintéztem egyedül és el is mehettem egyedül ide-oda.

2015. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg 34 évesen kezdtél gyanakodni , hogy nem úgy lesz kerek az élet, ahogyan most csinálod? 34 évesen kezdett zavarni a tény, hogy önerőből semmi életjelet nem tudsz adni? Az életképesebbjének már a pubertáskorban kezd derengeni, mit akar és az arra való törekvés is megmutatkozik. Fáziskésésben vagy és ha nem állsz a sarkadra, mástól se várd , hogy valaha is kiálljon érted! Érted ?
2015. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Jó késői a felismerés, de legalább eljutottál erre a szintre. Szóval költözz el mihamarabb jó messzire. Itt csak a drasztikus elszakadás segít.
2015. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de az alatt a majd 20 év alatt mit csináltál, hogy még csak most rakod le estin az érettségit? Otthon ültél és unatkoztál?

Nem tudom mi van ma a kérdést kiíró emberekkel, egyik idiótább, mint a másik. Neked is csak azt mondom, hogy kapd össze magad, vállalj munkát, és költözz el, mert ez így nem élet!

2015. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, 34 évesen nem dolgozol? Esti suliba jársz? Kb. mint egy gyerek. Na ezért kezelnek gyerekként.

Tiniként végeztem alkalmi munkákat suli mellett.

34 évesen már több, mint 10 éves munkaviszony volt.

Viselkedj felnőttként és akkor úgy is fognak kezelni.

Eddig mi a tökömet csináltál?

Persze hogy nincs barátnőd meg barátaid. Ha ezt meghallja egy normális ember, akkor ez menekül minél messzebb tőled.

Már bocsi. De ez az igazság.

2015. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

De egy puhapöts vagy! Szedd már össze magad, ember! 34 éves létedre, mint egy dedós... nevetséges!


Menjél el kocsmázni, bulizni, "majd jövök" felkiáltással, és szrd le a sápítozásukat.

2015. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Majd, ha tényleg idegesíteni fog az, ami most zajlik körülötted><nélküled , akkor vagy rájössz magadtól is, mit és hogyan tegyél , vagy 14 éves gyerek maradsz.
2015. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"....egy kicsit most már zavaró...."


Azért vagy "gyerek", mert valóban az maradtál.

Helytelenítem és furcsállom ugyan az őseid hozzáállását is a gyerekneveléshez,

de te voltál, aki belekényelmesedtél abba, hogy cselekszenek-gondolkodnak helyetted is.

Meg tudod okolni, miért nem filóztál időben afelöl, hogy ez meddig maradhat így ?

Vagy azt hitted, hogy a mamád és édesanyád örökéletű, életed utolsó

pillanatig ki tudnak szolgálni téged ?

Nem tudom , ebből a kelepcéből hogyan tudsz kijönni...

Neked nincs valami konkrét elképzelésed a jövődre nézvést?

2015. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!