Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok "gyerek"?

Miért vagyok "gyerek"?

Figyelt kérdés
Lassan 34 éves vagyok, gyerekként kezel az anyám és nagymamám. Egy levélért sem mehetek el a postára, helyettem veszik át, nem intézhetem az ügyeimet, úgy hívnak, hogy gyerek és egy kicsit most már zavaró, mert mások előtt égőnek érzem, főleg, hogy ránézésre is látszik a kor. Barátaim soha sem voltak, eltiltottak innen-onnan, kísérgetnek állandóan. Mit csináljak? Nagyon idegesít.

2015. nov. 7. 11:20
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
..és pasi vagyok
2015. nov. 7. 11:20
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Van valamilyen szellemi betegséged?
2015. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
állj a sarkadra
2015. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges vagyok. Szeretek ismerkedni, beszélgetni, olvasni, általában jól kijövök emberekkel, de a kapcsolatok nem tartósak. Csak le vagyok fogva.
2015. nov. 7. 11:24
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
ne hülyéskedj már, ennyi idősen azt csinálsz amit akarsz, már rég le kellett volna lépned ebből a családi közegből. nem tudom elhinni, hogy nem kamu a kérdésed.
2015. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Együtt laktok, vagy hogyan lehetséges ez? Bocs, de nehezen tudom elképzelni a szitut, hogy te élsz a lakásodban, dolgozni, szórakozni jársz, de a postára nem ugorhatsz be hazafelé a leveledért, vagy az okmányirodára, hivatalba ügyeket intézni - gps van rajtad, vagy mi?
2015. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem kamu, rohadtul idegesít. Csoda, hogy még nem lettem fogyatékos ebbe a családba. Még a barátnőm se tudott kimenteni, behülyült tőlük, egész nap náluk lógtam, mert utáltam hazajönni. Akárhányszor beszéltem velük igazoltak, hogy igazam van, változtatnak rajta stb.. aztán mégsem. Kedvesek, rendesek, szeretnek engem, de már sok nekem, nem érzem jól magam.
2015. nov. 7. 11:36
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem járok szórakozni. 25 évesen volt egy barátnőm, azóta nem sok helyre járok. Együtt lakok velük, igazából anyagilag függünk anyámmal nagyanyámtól. Anyám életében nem dolgozott, én esti tagozatra járok iskolába Kőbányára, kb egy utcasarok, és tavaly dolgoztam is, de 9 előtt kellett hazaérnem. Hivatalos ügyeket tényleg soha nem intézhettem, azt sem tudom hogy kell. Pedig most jól jönne.
2015. nov. 7. 11:39
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát basszus, akkor suli után ne menj haza, hanem ülj be a kocsmába sörözni, aztán éjjel 1-kor essél haza. Mit fognak csinálni? büntetést kapsz? Mellesleg ezen más emberek 20 éves koruk előtt esnek át, nem 34 évesen. Nagyon le vagy maradva a korodhoz képest. A hivatalos dolgokról pedig csak annyit, hogy nem is intézhetik helyetted, nagykorú emberek maguk intézik a dolgaikat.
2015. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért a barátnődnek kellene "kimenteni"? Tessék felállni, és elmenni onnan.
2015. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!