Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam mar egy eve nem...

Anyukam mar egy eve nem iszik, most ujra kezdte?

Figyelt kérdés
anyu mar egy eve nem ivott egy kortyot sem,de tegnap elott ujra ivott!lattam rajta,meg be is vallotta!de azt mondta csak azert ivott mert fajt a foga,es nem volt otthon fajdalomcsillapito...borzasztoan kivagyok,ujra kezdodik a remalom...kilenc even at ivott,en sokszor szegyenkeztem miatta,ah el se tudom mondani milyen rossz volt...most mar sajat csaladom van,kulon hazban elunk,boldogan mindenunk megvan...de igy en nem tudok boldog lenni...en nagyon szeretem az anyukamat,mindenek ellenere,es mikornemiszik o tenyleg nagyszeru...amugy azert kezdett inni mert apu elhagyta ot,mert szuletett egy tesom aki autista es apu ezt nem birta elviselni!en tudom hogy anyunak rossz az elete,de eddig en se tudtamsegiteni,de pont mostantol tudnek anyagilag segiteni neki,es erre most kezdd el inni...nem akarom hogy belehaljon az ivasba,es tenyleg nagyon szeretem ot!kerlek adjtok tanacsot,hogy segitsek?egyaltalan lehet?mondjuk regen nem napi szinten ivott,de azert sokszor berugott...sajnos!mondjuk az autista tesomrol rendesen gondoskodik,azzal nincs gond!de ugyerzem az en hibam is...hogy ujra iszik...segitsetek!!!
2010. márc. 18. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmus alattomos betegség, s bármikor vissza térhet. Beszélj anyukáddal és biztosítsd rólla hogy bármiben segíted. Győzd meg hogy van esélye ital nélkül is teljes életett élni. Fontos hogy most ne hagyd cserbe.
2010. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt!igen tudom hogy muszaj lesz v.hogy elterelnem ot az alkoholtol...remelem sikerul,mert van egy kisfiam is es nagyon szereti a nagyit,nem szeretnem ha nem lehetnenek egyutt mert mama ivott...nagyon rossz a kedvem...csak sikerulne rendbe hoznom,eskuszom mast en mar nem is kernek az elettol..
2010. márc. 18. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
paperlapap el ne hidd már
2010. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mit ne hidjen el?????ez sajnos nem kamu kerdes...:(
2010. márc. 18. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elvinni pszichológushoz.Hátha a szakember meg tudja állapítani mi az oka annak,hogy megint az alkoholhoz nyúlt.Természetesen az is sokat segítene neki,ha Te is beszélgetnél vele minél többet.Nyilván nehéz lehet a tesóddal neki,biztos boldogabb lenne,ha találna magának egy társat is.Tuti,hogy van megoldás,csak ki kell puhatolóznod,hogy mit vár el tőled,miben tudnád őt támogatni.Lehet,hogy nem is anyagi segítségre lenne szüksége igazán,hanem ha pár órára levennéd a testvéredet a válláról,és ő is ki tudna kapcsolódni a barátnőivel.
2010. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!