Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. Lehet hosszú lesz, de kérlek segítsetek, mert már nem bírom lelkileg.

Nagyon sok minden történt velem az elmúlt 1 évben, ami teljesen megváltoztatott. Mindig is társaságkedvelő voltam, sok barátom volt.. Most már egyedül vagyok inkább szünetben, gondolkozok. Minden reggel úgy kelek fel, hogy biztos szar lesz ez a nap is. Nincs életkedvem.. Leírok pár dolgot: Volt egy papám, aki öngyilkos lett, mert megcsalta a felesége, +súlyos beteg volt. A nővérem a mamámnál lakik. Megszakítottuk a kapcsolatot, mert hazudott anyáékról. (Ez más tészta) Azóta van ez az egész, amióta megtudtam mindent anyáékról. Pl.: Anyám öngyilkos akart lenni, mert nem szeretett minket apával. Anya megcsalta apát. Anyának volt egy húga, aki meghalt autó balesetben, mikor 8 éves voltam. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, akkor még nem nagyon fogtam fel, mi is történt igazán. Sokszor gondolok öngyilkosságra, de nem fogom megtenni. Egyszer az iskolában, annyira rossz kedvem volt, hogy már az összes tanár akivel jóban vagyok, a barátaim kérdezgették mi a baj. Angol óránk volt, a kedvenc tanárommal. Mondtam, hogy nem szeretnék bemenni, ő ezt megértette. Végül az utolsó 20 percre bementem, addigra sikerült összeszednem magam. Ő, az aki mindent tud rólam, látja rajtam, ha nem vagyok jól. Amikor megtudtam, hogy apa igazi anyja meghalt, teljesen padlón lettem. A rokonságba nem igazán vagyunk jóban, nem is ismerjük a nagy részét. Na akkor a suliba is sírva jöttem be, azonnal találkoztam az angol tanárommal, aki átölelt, és mondta nem lesz semmi baj. Sok mindent megéltem. Erős vagyok. De nem megy.. Nem bírom, félek hogy kárt teszek magamban, ha jobban magam alatt leszek. Próbálok jókedvű lenni, ez megy max 1 órát. Mit csináljak? :( 12/L


2015. okt. 24. 08:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Horvath Alexandra a legjobb baratnom neve.Sajnos benne van roma ver de normalis.Allitolag en miattam hagyta abba a vagdosast.Hallgass zenet,az megnyugtat.Van skypeod?Ha akarod,nekem kiontheted a lelked ha masnak nem is.:)
2015. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!