Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. Lehet hosszú lesz, de kérlek segítsetek, mert már nem bírom lelkileg.

Nagyon sok minden történt velem az elmúlt 1 évben, ami teljesen megváltoztatott. Mindig is társaságkedvelő voltam, sok barátom volt.. Most már egyedül vagyok inkább szünetben, gondolkozok. Minden reggel úgy kelek fel, hogy biztos szar lesz ez a nap is. Nincs életkedvem.. Leírok pár dolgot: Volt egy papám, aki öngyilkos lett, mert megcsalta a felesége, +súlyos beteg volt. A nővérem a mamámnál lakik. Megszakítottuk a kapcsolatot, mert hazudott anyáékról. (Ez más tészta) Azóta van ez az egész, amióta megtudtam mindent anyáékról. Pl.: Anyám öngyilkos akart lenni, mert nem szeretett minket apával. Anya megcsalta apát. Anyának volt egy húga, aki meghalt autó balesetben, mikor 8 éves voltam. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, akkor még nem nagyon fogtam fel, mi is történt igazán. Sokszor gondolok öngyilkosságra, de nem fogom megtenni. Egyszer az iskolában, annyira rossz kedvem volt, hogy már az összes tanár akivel jóban vagyok, a barátaim kérdezgették mi a baj. Angol óránk volt, a kedvenc tanárommal. Mondtam, hogy nem szeretnék bemenni, ő ezt megértette. Végül az utolsó 20 percre bementem, addigra sikerült összeszednem magam. Ő, az aki mindent tud rólam, látja rajtam, ha nem vagyok jól. Amikor megtudtam, hogy apa igazi anyja meghalt, teljesen padlón lettem. A rokonságba nem igazán vagyunk jóban, nem is ismerjük a nagy részét. Na akkor a suliba is sírva jöttem be, azonnal találkoztam az angol tanárommal, aki átölelt, és mondta nem lesz semmi baj. Sok mindent megéltem. Erős vagyok. De nem megy.. Nem bírom, félek hogy kárt teszek magamban, ha jobban magam alatt leszek. Próbálok jókedvű lenni, ez megy max 1 órát. Mit csináljak? :( 12/L


2015. okt. 24. 08:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja, és kérlek ne mondjátok hogy csak sajnáltatom magam, és akkor kezdjem magam vagdosni, haljak meg, úgy szebb lesz a világ.. Normális válaszokat. :(

Akit érdekel a többi dolog, az írjon privátba is. :/

2015. okt. 24. 08:52
 2/11 anonim válasza:

szerintem nem feltétlen a te problémád az hogyha meghalt valakidnek a valakie.

próbáld ezeket a dolgokat egyszerűen elfelejteni és egy 2-3 hónap mulva télleg el is fogod (már nem ugyhogy nem emlékszel rá, hanem nem akarsz mad rá gondolni)

utána pedig veddd magad olyan emberekkel körbe mint pl a barátok a jófej angol tanárod stb. aztán találj valami hobbit pl foci videójáték vagy pingpong stb

2015. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
tudom sok volt a helyes irási hiba de remélem érted
2015. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. okt. 24. 09:09
 5/11 anonim válasza:
szivesen :D
2015. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hat figyelj.Az osztalyomban detto egy lany igy van mint te,legjobb baratnom.Szoktal zenet hallgatni?Nem hulyesegbol mondom,de nekem a zene segitett mikor a nagyim meghalt.Ezzel el tudtam indulni azon az uton hogy vegre ne akarjam magam vagdosni meg ilyesmi.Nem kell gondolni az olyanokra akik nem allnak kozelhozzad.Ha esetleg hulyesegnek tartod ezt az egesz zenes dolgot,akkor adj egy piros kezet.
2015. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Opsz,utolso voltam. 11/l
2015. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hogy hívják a barátnődet?

Ám köszönöm. :)

2015. okt. 24. 10:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok okosat nem lehet erre írni, tényleg sok szomorú vagy tragikus dolog történt, és nem csoda, ha nehezen teszed túl magad rajta.

Az iskolátokban elvileg kell, hogy működjön iskolapszichológus. Ő azért van ott, hogy ha egy diák kilátástalan helyzetbe kerül, megbeszélhesse vele bizalommal. Őt köti az orvosi titoktartás, tehát még azt sem mondhatja el, hogy ott jártál nála.

De leülhetsz beszélgetni az angoltanároddal is, vagy kérheted a segítségét, hogy hogyan találod meg az iskolapszichológust.

Csak kérlek, ne add fel, higgy nekem, minden gödörből ki lehet mászni! Kérj segítséget, én felnőtt nő létemre is ezt tenném, ha ennyi minden történt volna velem pár év alatt.

Kitartás, küldök neked nagy ölelést!

2015. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A tanárommal nem szeretnék beszélgetni, mert neki is összejött 1-2 dolog. :( Magamba kell lerendeznem. :/
2015. okt. 28. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!