Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjátok a cigányt a...

Elfogadjátok a cigányt a családotokban?

Figyelt kérdés
hogyan kezeljem ,a testvérem barátja roma ,a stilusa mindene és mi nem vagzunk azok ,de már lassan a tesom is kezd ugy viselkedni undorito ,szokásokkal a duma meg a többi!zavarjam el vagy mi??!
2010. márc. 17. 08:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos a vér nem válik vízé...nekem volt fél roma barátom, anyáék nem örültek, de végül igazuk lett...börtönbe kötött ki a srác:S
2010. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem ezen múlik. A romákra helyezzük a hangsúlyt, mintha mindenki más renben lenne körülöttünk. Hát, nem.
2010. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
És a srác családja hogy viszonyul a nővéredhez? na csak azért, mert fordítva sem szokták ám elfogadni a dolgokat.
2010. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hogy fogadnák a magyart csak nem neki kellene szégyenkezni!
2010. márc. 17. 09:40
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
nincs miért szégyenkezni.Én ismerek olyan roma családot akik tisztességessebbek mint egy magyar család.Itt nem azon van a hangsúly,h.roma vagy sem,hanem,h.milyen életet él.Nem mindenki egyforma.Magyarban és romában is vannak egyaránt férgek...ennyi
2010. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
ha rendes, kedves, normalis ember, engem egyaltalan nem zavar a szarmazas. De a te elmondasod alapjan, a srac nem eppen ilyen. En azt mondom, hogy mivel a tesod valamennyi jogod van, ha nem is beleszolni, de legalabb beszelni vele. Mondd meg neki, hogy kezdi atvenni ezt a stilust, stb...amugy tesod mit lat benne?
2010. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

az h roma önmagában nem zavarna, attól lehet tiszteséges, rendes, és szeretheti is nagyon a tesódat, van ismerősöm, aki roma fiú és egy tündér.....családcentrikus, szórakoztató....a romasága a nagy családban, külső jegyekben és a családi összetartásban mutakozik meg....sosem bántanám a származása miatt, ismerek olyan magyart, aki viszont úgy viselkedik, mint egy rossz roma...ha a tesódnak kezdenek undorító szokásai lenni, az azt jelentheti, h a barátja nem feltétlenül jó családból származik

nem szólhatsz bele, mert a tesód úgyis hárítaná, rá fog jönni magától h nem a megfelelő emberrel állt össze....

szóval a kérdésre válaszolva én,ha olyan ember lenne, elfogadnám a roma családtagot

2010. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm cigány, de ő rendes, tisztességes, a családja is az, nem olyanok, mint azok, akik alapján általánosítani szoktak az emberek. Úgyhogy ha mondjuk összejönne a bátyámmal, egy rossz szót se szólna senki a családunkból.

A dumáról annyit, hogy a barátnőm is használ roma eredetű szavakat, ez tök természetes, hiszen ebe a népcsoportba született. De ha a kérdező azt érti roma beszéd alatt, hogy a srác minden második szava valami trágárság, akkor én se fogadnám el.

2010. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
09:45 igen magyarok közt és a cigányok közt is vannak férgek, de a magyarok 10% ilyen a cigányoknak pedig a 98%-a
2010. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%

"hogy fogadnák a magyart csak nem neki kellene szégyenkezni!"


A legtöbb cigány nem fogadja el a magyart, és nem attól függ, hogy az illető milyen. Azért kérdeztem, hogy hogy állnak ők a nővéredhez. Lehet, hogy nemsokára ők fogják elüldözni a nővéredet a srác mellől.

2010. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!