Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjátok a cigányt a...

Elfogadjátok a cigányt a családotokban?

Figyelt kérdés
hogyan kezeljem ,a testvérem barátja roma ,a stilusa mindene és mi nem vagzunk azok ,de már lassan a tesom is kezd ugy viselkedni undorito ,szokásokkal a duma meg a többi!zavarjam el vagy mi??!
2010. márc. 17. 08:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
A tesod valasztotta,tehat ne zavard el,nincs jogod hozza.Neked nem kel ugy viselkedni,nem muszaly a tarsasagat keresned,de a testvered dönteset tiszteletben kell tartanod.Nekem parom roma,edesanyamak hamar elfogadtak,mert dolgozik rendese ember.De ha nem fogadtak volna el,sem zavart volna,nekem kell vele együtt elni.
2010. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Tisztességes, dolgos, rendes ember legyen, a többi nem számít.
2010. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen igazad van!nem az én dolgom !nem is szolhatok bele!
2010. márc. 17. 09:10
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem , nem fogadjuk el és ne gyertek az álszent dumával. Igenis oka van rá, egy magyar családnak, hogy ne fogadja be.
2010. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
én sose fogadnám be.
2010. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

persze szerintem is számit!

de nem szolok bele majd rájön h mekkora szégyen ez neki!

es amugy is egyre több cigo irtás van ,most meg ránk hozza a bajt!

2010. márc. 17. 09:25
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Öcsémnek van egy jó haverja, akiben tuti van cigány vér (egyszerűen látszik rajta), katonának tanul, rendes gyerek, jófej, nem az élősködők közül való.
2010. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Én próbáltam elfogadni, mikor az unokatestvérem feleségül ment egy roma sráchoz. De akkora szakadék volt közte és a család közt, hogy képtelenség volt áthidalni. Nem rajtunk múlt a dolog. Elváltak, és sajnos bennem erősödött az ellenérzés a romák irányába. De sokkat tett is érte a srác. :(
2010. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
ha valakinek a viselkedése nagyon kirí a családból, azt alapból nem fogadjuk be, származástól függetlenül. és ez így van jól. pedig különbségek azért vannak köztünk, mi katolikus sváb család vagyunk, az én férjem porosz és protestáns, mi mindig is iparos-család voltunk, ő katonatiszt volt, mikor elvett (igaz azóta leszerelt a család miatt, hogy többet lehessen velünk). szóval vannak kulturális különbségek, amit lehet tolerálni, mert az alapvető normák, értékek különbözőek, így nem akkora baj a származási vagy vallási különbözőség. de vannak, amik nem tolerálhatók.
2010. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9:29 vagyok, "mert az alapvető normák, értékek azonosak", ezt akartam írni, bocs...
2010. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!