Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom itt mar tovabb! Mit...

Nem birom itt mar tovabb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van ket testverem. Egy batyam es egy noverem. A noverem csak egy evvel idosebb nalam. En 13 eves vagyok. Jovore mar vegzos leszej. Egy szobaba vagyok a noveremmel ami sok mindenben meggatol. Amikor haza jovok a sulibol a szobamba mennek tanulni de mivel neki is kell tanulnia ezert ebbol is vita szokott lenni. A masik meg az hogy a szuleink szobajabol athallatszik a teve es ez is sokszor zavar a tanulasban es nincs is rendes ajto a szobankon es neha nem szeretnem ha latnak a szuleim vagy hallanak(youtube) amit csinalok. Es majd ha gimibe fogok jarni akkor is sokat kell majd tanulni es egyre fontosabb lesz hogy eltudjak vonulni egy olyan helyre ahol olyanokat tudok csinalni amit senkisem lat. Nem tudom elkepzelni a gimis eveimet a noveremmel egy szobaba. S az is zavar tobbek kozt hogy haom gyerek es ket szulo de csak egy furdoszoba. Legjobban egy uj lakasba koltozesnek orulnek de azert ez eleg draga. Mit tegyek? Valaszaitokat elore koszonom.



2015. okt. 19. 20:59
1 2
 11/14 anonim válasza:

Az előttem szólóknak igazuk van. Minden problémára van megoldás. :) Beszéld meg a nővéreddel ,hogy tanuljatok egyszerre. és akkor csendben. Ha pl. ő mondani szokta hangosan, akkor suttogjon. Nekem is van egy bátyám, egy szobába vagyunk.. És semmi baj nincs. Bevallom, nagyon tud irritálni mikor bent van, de valahogy akkor is megkérem hogy hagyjon egy kicsit magamra, az élet kompromisszumokból áll. Vagy jelezd a szüleid felé is hogy ez így nehézkes neked, hátha megértik. Nem kell kétségbe esni, mindenre kell megoldást találni. Ha pedig továbbtanulsz majd, lehet menni kollégiumba. Ott is sokan nyafognak hogy nem lehet tanulni (pedig de, és is voltam kolis, és ez volt az egyik pozitívum) Szóval ne idegeskedj! Minden meg lesz oldva.

Vagy ha te egy picit másképp állnál hozzá (nem látok bele a dolgokba, csak olvasom, elképzelésem van hogy milyen lehet) vagy ha megvárod míg megtanul és utána pedig te tanulsz. Remélem tudtam segíteni :)

2015. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

mi heten voltunk két szobára. Négy lány, három fiú, plusz a szüleink.

Amikor tanulni akartunk, mindig megtaláltuk a módját.

Megvolt, hogy ki, mikor fürdik. Reggel az kezdte, aki a legkorábban indult. De ha együtt kellett indulnunk az iskolába, akkor is megegyeztünk: amíg az egyik készítette a reggelit, a másik a fürdött stb.

Mégis felnőttünk, nem nyafogtunk. A nagyobbak mosdatták, öltöztették a kisebbeket, együtt tanultunk, kikérdeztük egymást. Mikor, hogy.

Amikor érettségire készültem, még a wc-n is tanultam. Ha zavart valami vagy valaki, akkor félrevonultam, könyvtárba mentem, de volt, hogy felvonultam a padlásra. :-D Ötünknek diplomája van, három testvéremnek érettségije + jó szakmája.


El vagy kényeztetve.

2015. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" Ötünknek diplomája van, három testvéremnek érettségije + jó szakmája."


Helyesen: kettő testvéremnek érettségije és jó szakmája. :-)

2015. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze en is felmennek a padlasra ha tehetnem csak egy baj van: hogy nincs.
2015. okt. 24. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!