Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a nyomás rajtam, mit...

Nagy a nyomás rajtam, mit tegyek, hogy egy kicsit enyhüljön?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elmennék valahova egy időre. Nem dolgozom, de van elég féltetett pénzem. Ki szeretném használni ezt az időt mert ha dolgoznék akkor ezt nem tehetném meg. Arra gondoltam elutazom és...átgondolom a dolgokat. A jövőképem. A múlt a nyakamba szakadt. Nem csináltam rossz dolgokat hanem...elvesztegettem az èveimet. Most is csak az elvárások vannak felém. Mindenki megmondja hogyan éljem az életem. Szünetet akarok ettől mert már nincs erőm szembeszállni.
2015. okt. 18. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Én is arra lennék kíváncsi, mitől vagy fáradt, mit kell kipihenned? A nagy semmit? Párod mit szól hozzá?
2015. okt. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem csak fizikai faradtsag letezik am!


Szerintem picit onzo lenne most csak magadra gondolni, ha van egy parod akit szeretsz. Ha az en parom allna elo egy ilyen otlettel, rogton arra gondolnek, belolem is elege lett. Persze, te tudod, valoban jolesik az ha az ember kiszakad a kornyezetebol egy idore de valoban jot tenne? Mi lesz ha visszatersz? A gondok megmaradnak.

2015. okt. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon megértem a kérdezőt és teljesen igaza van, messzire kell menni és legalább 2-3 hétre, hogy az embernek kitisztuljanak a gondolatai. Én is nagyon ajánlom a Caminot - egyedül, vagy távoli, idegen kultúrájú országok meglátogatását. Mindenképp olyan útra menj, ahol fizikai megpróbáltatások is várnak: pl. gyaloglás, evezés, stb. Egy ismerősöm ilyen helyzetben elutazott Nepálba, fogadott egy serpát és két hétig barangoltak a Himalájában. Kolostorokban ettek, aludtak. Nem volt csúcstámadás, megeröltető túra, de egyedül volt, tudott gondolkozni és fizikailag is megdolgoztatta magát.
2015. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akinek el kell utazni hogy kitisztuljanak a gondolatai annak gond van a fejevel.


Ez egy rizsa, aki gondolkodni akar az eleten az otthon is meg tudja tenni.

2015. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a 14. téved. A hosszú távolra utazás lényege, hogy az ember agyát új ingerek érik, esetleg megpróbáltatásokon megy keresztül, amik megerősítik, növelik az önbizalmát. Az itthoni mókuskerékből kiesik. Ha hazajött, kívülről fogja látni az életét: ezen a lepratelepen lakom - ez a barom az én férjem/feleségem - hogy utálom a munkám, vissza se akarok menni, stb. Ez a tisztánlátás legjobban így érhető el, és frissen, kipihenten van erőd változtatni. Ha nem mész el, ez nem történik meg, nem fogod meglátni a kiutat.
2015. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-nek igaza van. A problémák nem szűnnek meg, mindenhova magaddal viszed őket, de új perspektívát kapsz.
2015. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!