Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a nyomás rajtam, mit...

Nagy a nyomás rajtam, mit tegyek, hogy egy kicsit enyhüljön?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy elmennék valahova egy időre. Nem dolgozom, de van elég féltetett pénzem. Ki szeretném használni ezt az időt mert ha dolgoznék akkor ezt nem tehetném meg. Arra gondoltam elutazom és...átgondolom a dolgokat. A jövőképem. A múlt a nyakamba szakadt. Nem csináltam rossz dolgokat hanem...elvesztegettem az èveimet. Most is csak az elvárások vannak felém. Mindenki megmondja hogyan éljem az életem. Szünetet akarok ettől mert már nincs erőm szembeszállni.
2015. okt. 18. 22:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szóval, hova jó ötlet ilyenkor menni? Egyedül? Itt a párom ő miatta maradtam eddig is a fenekemen, mert nagyon hiányozna és én is neki. Nem tudom mit tegyek?
2015. okt. 18. 22:12
 2/16 _Harry Potter_ válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Közelebb a 30-hoz mint a 20-hoz.
2015. okt. 18. 22:19
 4/16 _Harry Potter_ válasza:

Hát nézd, mérlegelned kell, mennyi pénzed van. Ha az utazásra költött pénz nem lesz kidobott pénz az ablakon, ami később még hiányozni fog később, akkor el lehet utazni.


Hogy hová? Ez megint pénztől függ. Én az egzotikus helyeket ajánlanám, ott ki tud az ember kapcsolódni.


De jól gondold meg, nehogy az legyen, hogy amit elköltöttél pénzt, az később majd kellene valamihez!

2015. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Csináld meg az El Caminot, sokan sok mindenre rájönnek az életükről az ut alatt
2015. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30 felé már nem futhatsz el az élet elöl...
2015. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A zarándokút nem rossz ötlet. Nem menekülök az élet elöl, csak pihenésre van szükségem.
2015. okt. 18. 23:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Talan ideje lenne szembenezni a problemakkal es megoldani oket, nem pedig elmenekulni.
2015. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Ki szeretnéd pihenni a semmit?
2015. okt. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amennyiben érdekelnek az emberek, és nem ijedsz meg a sajátodtól merőben más kultúráktól, melegen ajánlom ázsiát. Tájföld, Malajzia, Vietnám, lényeg, hogy kerüld a nagy üdülő falvakat. Személy szerint Laoszt ajánlom, mert végtelenül kedvesek, önzetlenek az emberek. Érdemes nem leragadni egy helyen, hiszen sok a látnivaló, új ismerős.

A retúr repjegy 150e-250e-ig foglalható, de amennyi pénzt egy görög, horvát nyaraláson elköltesz, annyiból kint 1-2 hónapig elvagy mint a befőtt.

2015. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!