Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeomlott az életem. Hogyan...

Összeomlott az életem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nemrég sajnos meghalt az Édesanyám.Nagyon hiányzik.Neki mindent elmondhattam,mindenben segített.Nagyon szeretem.Azóta nem találom a helyem,mindenkivel veszekszem és senkinek nem tudom elmondani,ha vmi bánt.Senkire nem tudok támaszkodni lelkileg.Egyedül Ő értett meg.Úgy érzem nem bírom tovább.

2015. okt. 18. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Pigológus.
2015. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Fogadd őszinte részvétemet! :(


Szabad megkérdezni, hány éves vagy?

2015. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyon sajnálom. Őszinte részvétem. Tudom, min mész keresztül, nekem Apukám 6 éve halt meg. Ha gondolod, szívesen meghallgatlak, írj egy privát üzenetet és megpróbálok segíteni.
2015. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek én is hasonló helyzetben voltam 5 évvel ezelőtt, csak nekem édesapám halt meg, és én is ugyanígy voltam mint te. Nekem mindkét szülőmmel egyformán jó volt a kapcsolatom, anyukámmal jól megvoltunk, de apum halála után ő is nagyon ki volt lelkileg így nagyon nem terheltük egymást a problémáinkkal. Sajnos nekem otthon nagyon sok mindenre oda kellett figyelnem a fát már egyedül kellett vágnom és hozatnom, iszonyat nehéz volt az elején de szerencsére pár munkatársam besegített nekem. Alapvetően az otthoni szerelésekkel volt mindig bajom én engem apám hiába tanított meg sok mindenre, nem igazán tudtam boldogulni és sok mindenhez inkább szerelőt hívtam és kiadtam 5-10 ezer forintokat ami annyit jelentett hogy anyagilag is hamar a nullára kerültünk. Én azóta dolgozom másodállásban is meg hétvégente is eljárok dolgozgatni, szórakozásról már régóta szó sem lehet, néha eljárok barátokkal kikapcsolódni főleg nyáron amikor picit jobb a helyzet, de nekem kellett vagy 2 év mire lélekben is picit jobban helyre jöttem. Nekem egyedül a barátnőm volt az aki helyre rakta a dolgokat illetve anyukám is most lesz lassan 1 éve párkapcsolatban egy nála 8 évvel fiatalabb pasassal aki nagyon kedves, és jólelkű ember, én is összehaverkodtam vele, ő sokat segít nekünk mindenbe de még azért nem telt el annyi idő hogy teljes mértékben megbízzak benne és a férfias dolgokat megtudjam vele beszélni, mert sajnos vannak olyan problémáim ami miatt gyógyszert kell szednem életem végéig a hormon problémáim miatt, és időnként a mellékhatások elég cinkes dolgokat eredményeznek amit a háziorvosommal is kínosan merek megbeszélni mert még is nő, és fiatal is nálam csak 6 évvel idősebb a hölgy 2 éve kerültem hozzá, és azért picit ciki bizonyos dolgokról vele beszélnem annak ellenére hogy orvos és megbízom benne mert nagyon rendes meg tiszteletben tartja a kényes dolgokat, de időnként hozzá kell mennem beutalóért a fél éves kontroll végett.


Én csak annyit tudok mondani hogy kitartás, nem lesz könnyű, de ha úgy van próbálj meg minél több emberrel beszélni főleg olyanokkal akikben nagyon megbízol hátha tudnak segíteni.

2015. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Ideje lenne felnőni. Senki sem él örökké nem is értem azokat akik arra rendezkednek be hogy apuci anyuci mindig ott lesz ha kell.
2015. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös!Te elveszítetted vmelyik szülődet is?ha igen,hány éves voltál és ő hány éves volt?Szeretted őt?Tudod valószínű nekem is könnyebb lenne beletörődni,ha 50-60 évesen veszítettem volna el a 80-90 éves Édesanyámat.
2015. okt. 18. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, én meg azt nem értem miből gondolod, hogy nem lehet egy szülő elvesztését tisztességesen meggyászolni? Te talán nem kerülnél mélypontra, ha elveszítenéd valamelyiket? Nem kell játszani a kemény legényt, ne legyél képmutató. Egyáltalán nem írta a kérdező, hogy arra volt berendezkedve, hogy mindig ott lesznek neki a szülei. Ettől függetlenül azt hiszem normális, hogy nem tudja csak megvonni a vállát és tovább élni az életét, mintha mi sem történt volna.
2015. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös oltári nagy bunkó,akinek fogalma sincs arról,miről beszél. Kérdező,én is szivesen meghallgatlak, próbálok segiteni,ha irsz nekem. Nekem anyukám fél éve távozott közülünk,csak 58éves volt.
2015. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!