Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem buta egy kicsit a szüleimtől?

Nem buta egy kicsit a szüleimtől?

Figyelt kérdés

18/l


Soha nem volt önbizalmam, de most úgy döntöttem, hogy készítetek egy portfóliót magamról. De a szüleim azt mondták, hogy " kislányom biztosan ezt akarod? Nem vagy ehez kicsit csúnya? Nem vagy szép hagyd inkább" :( borzasztó rosszul esett a saját szüleimtől ezt hallani, tudom hogy nem vagyok szép, de erre azért nem számítottam.


2015. okt. 18. 13:26
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen van rá, évek óta gyűjtögetem.
2015. okt. 18. 14:44
 22/28 anonim ***** válasza:
17%

11-es

Nem sertodtem meg, de mi is a problemad az irasommal?

2015. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22%

Nnomost, az egy dolog, hogy a szüleidnek te mindig szép vagy.

De...

Vannak esetek, amikor egy szülőnek bizony kötelessége a valót mondani a gyerekének, és hát esetünkben az a való, hogy nem eléggé hajazol egy topmodellre. Szóval ha szerintük nem várna rád nagy jövő a modellszakmában, én azért a helyedben átgondolnám ezt a tervet.


Viszont ezzel együtt hozzátenném a kedvenc idézetemet:


"A lehetetlent megkisérelni sohasem lehetetlen. - Zümmögött a komputer. - És kiderülhet, hogy a látszat csal!" (Tőke Péter - A nyevigák)

2015. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Azt se írtam, hogy topmodell arakok lenni, csak szimplán egyszer jó képeket szeretnék magamról ennyi.
2015. okt. 18. 16:20
 25/28 anonim ***** válasza:
34%

A szüleid parasztok, ne foglalkozz velük.


Szerintem remek ötlet, mindenki szereti szépnek érezni magát, és a profi fotósok nagyon jó képeket tudnak készíteni, szóval mindenképp csináld meg. :) Az önbizalmadnak is jót tenne. Ráadásul egy-két extrém esettől eltekintve senki sem csúnya. Mindenkiben van valami szép, és arra kell helyeznie a hangsúlyt.

Egy igényes, ápolt, tanult, jól öltözött nő nem tud csúnya lenni.

2015. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Jó kép, amin kiretusálnak, átszabnak kicsit...Ennek tényleg marha sok értelme van. Oké, hogy mondjuk nem vagy egy dekoratív jelenség, de miért akarod magad ilyennel hülyíteni? A valóság pont az marad utána is, mint ami most van.
2015. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%

23-as vagyok.


Ha nem afféle pályaválasztásról van szó, akkor nagyon félrenéztem valamit, elnézést.


Természetesen csinálj nyugodtan ilyen portizét... az sose baj, ha az emberről profi fotós készít képet. (Megsúgom, rólam is csak az érettségi tablókép az egyetlen, ami hát... "vállalható". Annak meg már huszonöt éve.)

2015. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akartál azzal. Én gyerekként táncolni akartam az iskolai ki mit tud?-on, pedig ügyetlen voltam és kövét, anyukám lebeszélt, és örültem neki. Ha nyilvánossá akarod tenni, lehet, jobb, hogy szóltak. De ha csak úgy magadnak akartad, akkor nem voltak igazságosak.
2015. okt. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!