Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem buta egy kicsit a szüleimtől?

Nem buta egy kicsit a szüleimtől?

Figyelt kérdés

18/l


Soha nem volt önbizalmam, de most úgy döntöttem, hogy készítetek egy portfóliót magamról. De a szüleim azt mondták, hogy " kislányom biztosan ezt akarod? Nem vagy ehez kicsit csúnya? Nem vagy szép hagyd inkább" :( borzasztó rosszul esett a saját szüleimtől ezt hallani, tudom hogy nem vagyok szép, de erre azért nem számítottam.


2015. okt. 18. 13:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Miert sertodnek meg az emberek az igazsag halatan?????
2015. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem buták a szüleid, egyszerűen bunkók.
2015. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De azért kedvesebben is meglehetett volna mondani, nem úgy hogy nem vagy szép és a másik hogy a szüleim, szóval a saját gyerekükre ezt azért ne mondják:(
2015. okt. 18. 13:32
 4/28 anonim ***** válasza:
64%
Ok, ha tudod hogy nem vagy szép mi a francnak portfólió? Kirakhatod facebookra a retusált-beállított képeid?
2015. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csak hogy legyen valami az életben aminek örülnék azért..
2015. okt. 18. 13:37
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát ezt lehetett volna finomabban is.

Amúgy meg 18 éves vagy, úh igazából azt csinálsz, amt akarsz. És ha ettől vagy boldog, akkor csináld.

2015. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

"Miert sertodnek meg az emberek az igazsag halatan?????"


Mert nem akarják, hogy az a világ, ami bennük él tönkremenjen.


Lehettek volna supportívabbak. Igen. De lehet, hogy csak védeni akarnak a maguk módján. Lehet úgy is önbizalmad, hogy olyan dolgokba kezdesz, amit mások kevésbé tudnak kritizálni. Például elkezdhetsz fotózni tematikusan, vagy kézműveskedni. De ha kedves szüleid alkotása, amikor apád az ecsetével anyád vásznára festett, nem jött össze és ezt midnenki tudja, akkor vagy lehet álmokat kergetni, de lehet valóságból kiindulni. Mindenkinek megvan a saját szépsége, saját ereje, saját módja, hogy megtalálja az önbizalmat.

2015. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Menj el egy olyan fotózásra, ahol van smink és haj készítés is. Ha profi a csapat, akkor még leszel elégedve az eredménnyel, tanulhatsz pár dolgot a külsőről és meglepeted a családot is. Viszont ez nem lesz olcsó mulatság, 60-100 ezer körül nyugodtan számolhatsz. Neked kell tudni hogy ér-e ennyit a dolog.
2015. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez nagyon bunkó volt a szüleidtől, hogy mondhatnak ilyet a saját lányuknak?? Neked meg legyen több önbizalmad, és egyszerűen ne foglalkozz velük.
2015. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
De igen is bunkó volt. Még akkor is ha van valóság alapja. Másodrészt már megint egy idióta, aki portfóliót akar magáról csináltatni? Mellesleg saját magad bevallása alapján sem vagy szép (bár ez relatív), de marha nagy önbizalmat adna egy agyon retusált kép, amit fel lehet tölteni a facebookra? Na szerintem ennél szánalmasabb dolog nem igazán van. :D 22/f
2015. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!