Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem buta egy kicsit a szüleimtől?

Nem buta egy kicsit a szüleimtől?

Figyelt kérdés

18/l


Soha nem volt önbizalmam, de most úgy döntöttem, hogy készítetek egy portfóliót magamról. De a szüleim azt mondták, hogy " kislányom biztosan ezt akarod? Nem vagy ehez kicsit csúnya? Nem vagy szép hagyd inkább" :( borzasztó rosszul esett a saját szüleimtől ezt hallani, tudom hogy nem vagyok szép, de erre azért nem számítottam.


2015. okt. 18. 13:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%

"Miert sertodnek meg az emberek az igazsag halatan?????"


Akkor remélem, te sem fogsz megsértődni, ha azt mondom, hogy nem tudsz írni...


On: Kérdező, nyugodtan csináltass portfóliót, felnőtt embernek nem kell ehhez engedély!

2015. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
És én azt hol írtam, hogy feltöltöm fb-re? Ezt saját magamnak szeretném nem is mitogatnám meg nagyon, csak a barátaimnak.
2015. okt. 18. 13:49
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted attól boldog lennél, ha sok pénzért kapnál egy beállított retusált képsorozatot, amin te vagy, jobb kiadásban? Ha ez boldogít, csináld. 18 évesen normális, hogy nincs önbizalmad, de később, ha valaki szépnek fog látni, majd lesz :)
2015. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
20%
Nem hiszem el, hogy vannak olyan korlátolt emberek, sőt, egész családok, akik a külsőnél nem látnak tovább. Gondolkodjatok el azon, hogy mi tehet egy embert értékessé, és aztán cselekedjetek, ahogy jónak látjátok.
2015. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem értek valamit.


NEKEM nincs önbizalmam. Tudod, honnan tudom? SENKI nem fotózhat, mindig takarom magam, ha előkerül egy ratyifon. SENKINEK nem mutogatnék magamról fotókat, még én magam sem szoktam megnézni, ha belelógok egy képbe.


Ami végképp tönkretenne engem, az az lenne, ha egy profi csapat megcsinálna, és a retustált képeket nézegethetném, hogy lehetnék ilyen szép, ha az életben létezne photoshop.

2015. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
10%

ritka, hogy a szülő ne lássa szépnek a gyermekét... François Mauriac A kis idétlen regényében a beteg gyermeket nevelve a szülő egyszer csak rájön, hogy miért fogadja el mégis teljes szívével a "kis idétlent"

[link]

Add ajándékba a szüleidnek.

Neked azonban valami jobb dolgot kell találni, ami örömet szerez. Ez nem jó arra, csak egy bántási felület.

Alkoss -írj, rajzolj, énekelj, táncolj, színjátszózz - valamit csinálj, ami kreatív tevékenység. Abból lehet jó dolog.

2015. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%

A szépség relatív fogalom. Rádásul bionyos helyeken inkább adottság kell, nem feltétlenül klasszikus szépség.

Szóval ha a szüleid nem szakértők, akkor inkább hagyd, hogy egy profi mondjon véleményt rólad.

Persze könnyen előfordulhat, hogy elútasítanak, de ez benne van a pakliban.

Ha szeretnéd küld el nyugodtan!

2015. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha neked van több tízezer felesleges forintod amit Nem anyukádéktól kaptál, akkor nyugodtan csináltasd meg. Jól fog mutatni a fiókban.
2015. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
12%

Nehéz.


Mit kéne tenniük? Ködösíteni, hazudni, kifizetni egy rakat pénzt, hogy aztán idegenek vágják az arcodba, nem vagy a legszebb? Vagy ha kinevetnek mások, hogy mennyire nem vagy tisztában magaddal? Akkor azért írhatnál ki kérdést, hogy miért hazudtak, miért hagyták, hogy ekkora csalódásba kergesd magad.


Mindkettő nehéz, szerintem így kisebb a csalódás. Bár a szépség relatív, a lányom legcsúnyább ovistársa milliókat kereső modell lett...

2015. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Amugy csak a szepek privilegiuma egy par foto? Nem. Csinaltasd meg nyugodtan, ha van ra sajat penzed.
2015. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!