Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Figyelt kérdés

[link]


Én azóta szóhoz sem jutok, teljesen le vagyok döbbenve, pedig nem vagyok egy érzelgős ember, de ezt nem tudom elhinni, hogy egy ember ilyet tegyen.


2010. márc. 16. 18:09
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
37%

ma 20:32

Te birka ez csak egy példa volt...


Előtte lévőnek.

Persze próbáljuk ki, vagy bejön és minta felnőtt lesz, vagy nem jön be és lenyom további 1 millió embert .

Persze választásuk nem volt hova születni, de a cigány sem változik meg.

2010. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
48%
Ja, hogy így állunk. Értem. Részemről akkor ennyi volt a beszélgetés. Úgysem tudlak meggyőzni ezek szerint. :)
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
55%

Hitler se válogatott.

Te jó kis zsidó gyerek leszel, te nem, te jó,te nem...mentek a darálóba.

2010. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
70%

1. Azok nem is Hitler gyerekei voltak. Egyszer láttam a filmet, totál leszűrhető a lényeg. Az anya azért ölte meg a gyermekeit, mert dugába dőlt a náci Németország, az Ő gyerekei meg ne éljenek a szaros zsidó-komcsi "Birodalomban". (ezek nem az én nézeteim, hanem a gyerekgyilkos anyáé a filmből)


2. Tényleg ezrével történnek ilyesmik a világban, de ez ok arra, hogy elmenjünk mellette egy vállrándítással? Csak mert óránként történik valami szörnyűség? Ha így halad a közönyösség, akkor a nyilvános gyilkolászásban sem lesz semmi pláne, amíg nem minket kapnak el személy szerint...


3. Én is a közelben lakom, nagyon megijedtem, bezárkóztam, csak a pici fiammal voltunk itthon. Amikor kiderült, hogy az apa volt, fellegeztem. Szörnyű, hogy egy apa ilyet tehet, akkor is, ha beteg. Nem is vagyok képes elfogadni mentségként...ez hasonló ahhoz, hogy Amerikában egy 11 éves gyerek fejbe lőtte a 8,5 hónapos várandós mostohaanyját féltékenységből. Nem mentség, hogy gyerek szerintem, egy ilyen tett után képtelenség annak kezelni...


4. Köszönjük állam bácsi, hogy bezártad az elmegyógyokat!

2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

Az egész falu megdöbbent a hír hallatán.

Kevesen ismerték a családot, mivel a falu szélén laktak, Győrbe dolgoztak, jártak a gyerekek suliba! Mégis mindanyiunkat megrázta, borzasztó látni, hallani, hogy mondják be a híradó: "Brutális gyilkossság Tényőn"! :(

Egy tényői

2010. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
ezt az embert senki sem rakta volna elmegyógyintézetbe. depressziós volt skizofrén tünetekkel(ha lehet hinni a cikkeknek). mivel a skizofréni anem volt bizonyítva szerintem gyógyszert sem kapott rá, de ez még nem ok arra, hogy becsukják. egyébként nem olyan egyszerű megállapítani hogy van-e ilyen hajlam vagy nincs, ezeknél a betegeknél előfordul, hogy bekattannak és olyankor Isten tudja mit tesznek. öngyilkosság vagy éppen ez. szóval nem lehet senkit sem hibáztatni ez esetben, legalábbis alaptalanul nem. nem azt mondom, hogy nem volt hibás mondjuk az orvosa(mondjuk magán doki volt), de ezt innen nem tudjuk megállapítani. de megijedni senkinek sem kell, maximum levonni a tanulságot, hogy a depresszióra és megváltozott viselkedésmódra oda kell figyelni a családunkban.
2010. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
22%
Sokan meg fognak érte kövezni de engem ezek a hírek már hidegen hagynak. A "híradó"-nak csúfolt műsorok már másról sem szólnak csak az erőszakról, így részemről már immuninsá váltam ezekre a témákra. A halottaknak már mindegy a bulvársajtónak meg a tv-nek meg legalább lesz miről csámcsogni még egy ideig azok boldogságára akik megveszik vagy nézik ezeket a sz@rokat.
2010. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
23%
10:56: engem sem hat meg :/ Pl egy állatkínzásról szóló riport igen. De az embereket nem tudom már sajnálni... gyűlölöm őket.
2010. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
25%
jaj pontozzatok csak le :D Fáj az igazság, hogy az emberiség egy undorító nép, és nem tudom sajnálni:))
2010. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, hogy az emberiség általában véve undorító, de az az egyén akkor micsoda, akit ennyire hidegen hagy az, hogy az embertársait (köztük gyerekeket!!) kegyetlenül meggyilkolnak!

Ennyire nagy a közöny vagy ennyire beteg a társadalom??

Kiakadtam egy-két hozzászóláson!

Egyébként az állatkínzásról szóló riportok engem is nagyon megviselnek. Minden embert lábbal kéne fellógatni, aki bármilyen ártatlan élőlényre - legyen az ember vagy állat - kezet mer emelni, vagy az életére tör!!

2010. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!