Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Figyelt kérdés

[link]


Én azóta szóhoz sem jutok, teljesen le vagyok döbbenve, pedig nem vagyok egy érzelgős ember, de ezt nem tudom elhinni, hogy egy ember ilyet tegyen.


2010. márc. 16. 18:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
82%
Jesszus. Nem tudom mit mondhatnék...istenem...
2010. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
79%

Tegnap még nem lehetett mást tudni, csak annyit hogy megtörtént. Találgattuk hogy ki és miért csinál ilyet.. hogy leszámolás volt vajon? De akkor ki képes még a gyermekeket is ilyen brutálisan bántani és mi indokolja?

Végülis már tegnap arra juttotunk hogy biztosan az apa őrült meg, mára kiderült igy is van.


Ez is tragédia, de sajnos skizofrén ember van és mindig is lesz, ez a helyzet valamivel feldolgozhatóbb mintha egy olyan tipusú behajtó brigád tevékenykedne az országban akik még a gyermekeket sem kímélik. Mert az első hírek még erről szóltak.

2010. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap még azt hitték, hogy vmi leszámolás volt.... dehogy az apa?? az ilyen gyilkosságok mögött mindig valami baljós motiváció áll. 5-6 éve azért ölte meg egy nő az 5 (!!) gyerekét, mert meg akarta őket menteni a gonosztól. Lehetett a pasinak vmi tévképzete, a pszichiáter meg biztos lerendezte azzal, hogy nem "ön és-közveszélyes" , mert nem agresszív....Nagyon szomorú lettem, hogy valószínű az apa csinálta...csúnya dolog, de inkább ölte volna meg magát, nemhogy a feleségét no meg a két kisgyerekét???!!
2010. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Ez döbbenet. Igen valóban pszichiátriai eset volt, sőt a legjobb, hogy magánorvoshoz is járt hetente. De érdekes, én úgy gondolom, hogy azért ennek lehetnek jelei pszichésen,azért szerintem egy ilyet az orvosnak észre kellett volna vennie, vagy legalább gyanítania. Szóval úgy értem, hogy közvetlenül a gyilkost már nem tudják felelősségre vonni, de azért a pszichiáter is hibázhatott nem? Kb. 2 hónapja kezelte

Sajnos a gond az volt, hogy legelőször szerintem magával kellett volna végezni. Én is nem messze lakom Tényőtől, hát bele sem merek gondolni.

2010. márc. 16. 18:26
 15/52 anonim ***** válasza:
70%
ennek miköze a t-online-hoz?
2010. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
71%
elmebeteg volt, vagy nem kezelték megfelelően vagy pedig nem szedte a gyógyszereket. valószínúleg tudatában sem volt annak, hogy mit tesz. elképesztő, hogy gyerekeknek így kell meghalni, de sajnos nem lehet előre látni az ilyen tragédiákat. sokszor még a családnak sem tűnik fel, hogy baj van.
2010. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
82%
Ez szörnyű hisz vételen áldozatokkal történt mindez és az az ember tette aki elvileg szerette őket!
2010. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
88%
Az állat soha nem tesz ilyet, erre csak ember képes.
2010. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
81%

ez iszonyat. És sajnos nem ez az elsö ilyen. Olyan is volt, hogy megölte a családját, a húsukat megfözte és megette.

Sosem tudom felfogni, az ilyeneknek mi fordul meg a fejükben másodpercek alatt...:(

2010. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem kell szídni! Az a szemét állat aki teljes tudatában tesz ilyet, de ez az ember beteg volt, nem tehet róla.
2010. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!