Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Figyelt kérdés

[link]


Én azóta szóhoz sem jutok, teljesen le vagyok döbbenve, pedig nem vagyok egy érzelgős ember, de ezt nem tudom elhinni, hogy egy ember ilyet tegyen.


2010. márc. 16. 18:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Az ilyen nem ember, hanem egy állat.
2010. márc. 16. 18:10
 2/52 anonim ***** válasza:
91%

hihetetlen :( nem akartam elhinni mikor mondták itthon szüleim hogy volt a rádióban

sajnálatos hogy meddig fajul a világ...

2010. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim válasza:
95%
megdöbbentő, még belegondolni is szörnyű
2010. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
Állat?? az állat nem írtja ki a családját, aztán saját magát!!
2010. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
94%

nagyon megrázott.

pár falura tőlünk történt

2010. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
84%

Senki,nem láthatta elörre,hogy ez bekövetkezhet?

Itta közvetlen hozzátartozókra gondolok,vajon mi volt az elözménye...

2010. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen egy elvetemült állat,de végülis beteg pszihésen,de ez akkor sem magyarázat.Az az egy vigasztal talán,hogy saját magával is végzett.Egyébként épp most mondja a tévé,hogy pszihiátriai eset volt........
2010. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%
Nem lettem volna az ott helyszínelő rendőrök bőrében... A többit meg már előttem elmondták.
2010. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
88%
Itt az eredménye annak, hogy bezárták az OPNI-t... -.- Magyarország, így szeretlek. Pszihopata őrültek mászkálnak szabadon... ezaz
2010. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
47%

Csak Annyit T-online: GRATULÁLOK


Tudom, hogy Offos lesz, mert felvetek egy kérdést, de elgondolkodtató, hogy mennyi lett a pszihésen kezelt beteg által elkövetett gyilkosság. Sok a hozzáértő orvos a pályán? vagy mindegy, csak tolja a pénzt, aztán elhallgatom a hülyeségeit?


Amúgy meg Xar a világ anélkül is, hogy mindent a lekünkre vegyünk/ek.

Lehet , hogy nagyon sok ember szemében XAR ember leszek, de az ilyen hírekkel úgy vagyok: MVP: Más Valaki Problémája


Van mindenkinek saját gondja, és nem lesz senki sem beljebb vele, ha lelki betegek leszünk miatt.


Sajnálom a történteket nyilván, de ettől még nem lesznek álmatlan éjszakáim.


Nem értem, hogy egy tudattal rendelkező lény hogy juthat ilyen döntésre. Felfoghatatlan.

2010. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!