Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Hogyan hatott rátok ez a hír ma?

Figyelt kérdés

[link]


Én azóta szóhoz sem jutok, teljesen le vagyok döbbenve, pedig nem vagyok egy érzelgős ember, de ezt nem tudom elhinni, hogy egy ember ilyet tegyen.


2010. márc. 16. 18:09
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
51%

"Azok a gyerekek fel tudtak volna noni. Nem vadolta volna oket senki semmivel."


Ki tudja? Talán azóta vezető politikusok lennék és még jobban tennék tönkre az emberek életét.

Sokat köszönhetünk az anyjuknak a kapszuláért...

2010. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
88%

Tényőn lakom. Tegnap este már eljutott hozzánk a hír, de csak annyit tudtunk, hogy négyesgyilkosság történt.

Nagyon féltem, alig aludtam vmit!

Nagyon sajnálom a gyerekeket, a feleséget, de reggel azért ˇmegkönyebültem" amikor hallottam a hírt, hogy az apa ölt, hioszen így nem mászkál köztünk egy gyilkos!

Borzasztó, hogy mikk fordulnak elő ebben a világban!

Részvétem a családnak!

2010. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
67%
Döbbenet!De nem tudhatjuk,hogy mi áll a háttérben...nem védem(2 gyerekes anya lévén pláne nem),de sajnos a mai helyzet olyan,hogy az embereknek elmegy a józan esze.
2010. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen sajnos vannak ilyenek.
2010. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
54%

"Sokat köszönhetünk az anyjuknak a kapszuláért..."


Ez az. Ki tudja. De könyörgöm!!! Gyerekekről beszélünk! Gye-re-kek-ről. Akiknek talán esélyük lett volna felnőni. Boldog életet élni. Úgy, ahogy neked is. Te mit szólnál, ha kiderülne xy rokonodról, hogy őrült volt? Igen..és ha örökölted a génjeit...adjunk neked is ciánkapszulát?


Náciellenes vagy, igaz? Akkor meg nem kellene az ő eszközeikhez folyamodni. Még akkor sem, ha éppen a vezetőjük gyerekeikről van szó.


persze lehet, hogy a "jó indulatom" fog a sírba tenni. :(

2010. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
69%

Jézusom:(

Ennyi elmebeteg embert , már őszintén kezdek félni .

Sajnálom a családot ...

2010. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
70%
gratulálok a kormánynak, hogy becsukatta az elmeintézeteket...
2010. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
37%

ma 18:58

Tegyük fel, hogy az én apám is hasonló "elmebeteg", mint Hitler volt. Amíg Hitler országos, sőt EU-s méretben csinálta a dolgait, addig apám mondjuk a macskákat veri agyon hobbiból.

Kettőnk (én gyerek korom és az övék) között az a különbség, hogy én max. macskákat kínzok, mert ennyi a lehetőségem, mert apám egy senki, amíg Hitler gyerekei kapnának valami hatalmat a kezükbe, valamilyen miniszter formájában és folytatnák apjuk látomásának továbbvitelét.


Van különbség.

2010. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
69%
Képtelen vagyok megérteni egy nézőpontot. Pszichiátrián kezelt Jancsi bácsi 4 éves, mosolygós szemű Juliska lányának miért van több esélye, mint XY diktátor Julyájának??? Miért? Mi alapján döntöd el, hogy az a gyerek jó, vagy rossz? Majd ha felnőtt, majd ha a saját agya vezérli, majd ha önálló döntéseket hoz. De gyerekként???
2010. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
39%
20:18, undorító vagy. Pff,magadat kínoznád inkább a macskák,vagy akármilyen állat helyett. Hányok tőled.
2010. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!