Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondanátok a céges bulit,...

Lemondanátok a céges bulit, ha a férjetek nem érezné jól magát?

Figyelt kérdés

Nem komoly, kis hőemelkedés, gyengének érzi magát.


Van egy 2 éves lányunk.


2015. okt. 16. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
10-es, mindenik pasi haldoklik egy kis hőemelkedéstől, fejfájástól, takonytól, épp ezért tudja a felesége (kérdező), hogy tud-e vigyázni a gyerekre, vagy tényleg rosszul van. Nem értem mi rosszat mondtam azzal, hogy ő látja a férjén, hogy megbirkózik-e a feladattal.
2015. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen biztosan tud menni más is helyettem ha csak nem a tied a cég vagy résztulajdonos vagy benne
2015. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

Alapból nem viselnék el olyan embert magam mellett hosszabb távon, akit már egy kis hőemelkedés miatt tutujgatni kell.

Amúgy nem, nem mondanám le, legfeljebb kicsit hamarabb hazamennék.

2015. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Basszus, a férjem lehet hogy nem is férfi!

De akkor hogy csinált nekem két gyereket? :D

Utoljára egy tüdőgyulladás miatt fenyegettem meg, hogy kikötözöm az ágyhoz erotikamentesen, ha nem marad nyugton.

Ha pedig csak megemlíteném neki, hogy a náthája miatt lemondok egy (amúgyis ritka) programot, képletesen szólva agyoncsapna.

2015. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%
Férfiként azt mondom, egy kis hőemelkedésbe és gyengeségbe még senki nem halt bele, azt az egy estét csak kihúzza valahogy egyedül is.
2015. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
88%

Márpedig nem minden férfi hal bele egy hőemelkedésbe. Amikor a párom megfázott, mert hóviharban ment biciklivel dolgozni (az autóval nem tudott kiállni a hótól), attól még járt munkába, bár akkor már lehet, hogy néha autóval, nem emlékszem, megoldódott-e a hóhelyzet. Nem nyivákolt s én nem pátyolgattam extramód.


A férj miatt kicsit sem aggódom, hisz alig van baja, a kislány felügyeletének megoldása a más kérdés. Ha a férj az a fajta, hogy nem hajlandó, a kislány pedig problémás eset, akkor hívni kéne valakit. Már ha a céges buli fontos, ezt nem tudhatom.

2015. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha ő mondja, hogy "nem komoly", akkor nyilván nem.


Viszont a gyerekfelügyelettel nemigen bíznám meg, ha lázas (esetleg fertőző).

2015. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
talán még szabadságot is vegyél ki, mert a férjednek hőemelkedése van, nem?
2015. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Végül nem mondtam le, elmentem.

Mehetett volna helyettem más, ahogy valaki írta, de nem mindegy, hogy kivel ismerkednek meg az ügyfelek. A gyed alatt is tartottam a kapcsolatot, dolgoztam itthonról. Ez volt az első fontos esemény mióta szültem, nem akartak azzal indítani hogy lemondom.


Gyerekfelügyeletet sajnos nem tudtam szerezni, nagyszülők messze, bébiszitterünk nincs. Sógornőm jöhetett volna még szóba, de neki programja volt.


A férjem jól van, szombat reggel már hőemelkedése sem volt.

2015. okt. 18. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!