Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok/férjetek egy héten...

Párotok/férjetek egy héten hány orát tölt távol töletek?

Figyelt kérdés
Munka, edzés, buli, utazás, minden érdekelne. Hogy birjátok? Föleg kisgyerekes anyukák válaszát várom. Köszönöm.
2015. szept. 20. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2 évesünk van. Csak dolgozni jár. 8-4ig heti 5 nap. Bulizni, edzeni nem jár. Az utazás 15 perc. Évente 1-2x van olyan külön programja, ahová mi nem megyünk (céges vacsi).
2015. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel 7-kor indul, f6 körül ér haza. Heti 1x megy sportolni, akkor csak 8-ra jön. Néha van vmi dolga, pl fodrász vagy ilyesmi, de fürdésre hazaér. Bulizni nem jár, max évi 1-2 alkalom ami kötelező céges.

A hétvégéket együtt töltjük.


A fiunk 20 hónapos, most várjuk a kisöcsit.

2015. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kismama vagyok, a férjem munkába, meg edzeni jár el, máshova nem. Inkább itthon gépezik, de én is, úgyhogy ez nem zavar. Kíváncsi vagyok, mi lesz, ha megszületik a baba. Egyikünk sem az a bulizós típus amúgy.
2015. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az én párom külföldön dolgozik, kb 3 hetente jár haza, ősszel és tavasszal van itthon hosszabb ideig, a két szezon között.

Nem könnyű...de muszáj sajnos. Egy éves a kislányunk, nagyon eleven, kiváncsi természet, szóval rohangálhatok utána egész nap, nehéz mellette bármit is csinálni. :)

De ha itthon van a párom akkor rengeteget segit, főz, szinte folyamatosan a gyerekkel van.

2015. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3gyermekünk van,reggel 6kor elmegy és 5re ér haza, hétfőtől péntekig dolgozik. Edzeni,bulizni nem jár el. Teljesen jól bírjunk.
2015. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel 6kor indul és este 7-8 körül ér haza. Hétvégét együtt töltjük. :)

28hkm

2015. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

munka hajnaltol este 6ig. szorakozni a barátaival ritkán jár, oda nem megyek vele, ő se jön, hogyha baratnokkel talalkozom. szerintem kell az, hogy picit legyen életünk külön is. régebben nem így láttam, de nemrég rajottem, hogy semmi rossz nincs benne, hogyha belül pár sorre a haverjaival.

persze ezt ne úgy, amikor nekünk van programunk+előre beszeljuk meg, és én is letudom akkor a barátnőket, így a többi nap együtt lehetünk :) havi 1-2ilyen alkalom van. egyeb esemenyekre/sportra egyutt megyünk. bár sportolni ritkán járunk

2015. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!