Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek este...

Szülők! Ti elengednétek este moziba a 13éves fiatokat/lányotokat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen filmet adnak ilyen későn, amit megnézhetnek ennyi idős gyerekek?
2010. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
ebben az esetben csak hétvégén, és hoznám-vinném őket. meg mondom, nem mindegy, kikkel...
2010. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem engedem el,éjjel ne ugráltasson egy gyerek azért..Vagy este 8ig max vagy semmi,Most itt tombol :(
2010. márc. 16. 13:09
 24/29 anonim ***** válasza:
Így azért más a helyzet, ha ilyen későn akar menni. Egyszeri alkalomra, ha egyébként jó gyerek és megbízható, elengedném úgy, hogy hozom-viszem, de tisztáznám vele, hogy nem csinálunk rendszert ebből.
2010. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Kíváncsi lennék, hogy azok közül, akikkel tervezték,hogy moziznak, hányat engednek el - jó szívvel, megkötések nélkül - a szülők.

Szerintem olvastasd vele végig ezt az oldalt, lehet, hogy tanulságos lesz számára.


Üdv!

2010. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
elengedném,de csak úgy,hogy elkísérném,megvárnám,és hazavinném..de csak most az egyszer..érdemes ezt megtenni egy kis tininek,mert biztosan nagyon hálás lesz érte,hogy te ott vártad őt végig,hogy neki jó legyen..bár én inkább arra lennék kiváncsi,miféle filmet néz ilyen időpontban? napközben nem vetítik???
2010. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
párdon,remélem szünet van,mert ha nincs,akkor nem!!!
2010. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

engem elengettek egyik haverommal mozit nézni, persze annak az anyja is jött...

13/f

2010. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
látom régi kérdés de akkor is minket suli időben is elengedtek volt hogy este 10-re értem haza korom sötétben haverjaimmal és EGYEDÜL mentünk szűlő nélkül és lám semmi bajunk de ha pl haverjaimnál alszok akkor is ha elmennénk moziba senkit nem érdekelne ha akár hajnali 3-kor is megyünk haza akár suli időben is mert az ő szülei dolgoznak én meg nem otthon vagyok és amiről ők nem tudnak az nem fáj nekik :DDDD ugyanugy elengedném hétévégén is meg hétköznap is de mondjuk az igaz hogy nem mind1 mennyire van a mozi tőletek mi érd parkvárosbol a camponába szoktunk emnni :DDDD 14/f
2013. nov. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!