Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mernétek teljesen új életet...

Mernétek teljesen új életet kezdeni ennyi idősen?

Figyelt kérdés
22\L vagyok, nagyon nehéz életem van, sokmindenen keresztülmentem, dolgozok éhbérért, mellette levelezőn egyetemre járok, ez az utolsó évem, édesanyámmal élek aki nagyon beteg mentálisan és testileg is, úgy érzem semmire nincs idő, minden nyomaszt, nincs erőm, nincs bennem már semmi, teljesen el vagyok keseredve. Új életet akarok, elmenni messze, nyugalmat, valami teljesen mást, mindent itthagyni. Arra gondoltam hogy külföldre mennék, de nem tudom megérné e. Vennék fel hitelt, és addig ellennék az első fizetésig abból. Mit gondoltok, jó ötlet egyedül nekivágni a nagyvilágnak? Van valakinek erről tapasztalata? Irhattok üzit is
2015. okt. 13. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az au pair nagyon jó kezdésnek! Ott lakás megoldva, biztosítás megoldva, járhatsz nyelvtanfolyamra is és egy kevéske pénzt is kereshetsz. Indulónak tökéletes. Viszont az, hogy házra gyűjts külföldön képtelenség, nem tudom, hogyan tanácsolhatták ezt. Én Németországban élek, de képtelenség lenne egy ház árát összegyűjteni. Én különben 35 évesen jöttem ki, nem vagy semmiről lekésve! Sok sikert! :)
2015. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
És anyukáddal mi lesz?
2015. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%

És mi a problémád?

Én 5x12 órázom (reggel 5-től este 5-ig, 6-ra érek haza), havi 90.000 ft-ért, nélkülözünk, ráadásul én nem levelezőre járok, hanem estire, így minden szombaton reggel 8-tól este 6-ig bent ülök.


Mindeközben anyukám skizofrén, akit ápolni kell, amíg dolgozom, a testvéreim figyelnek rá.


Soha a büdös életben nem jutna eszembe ilyen kérdést kiírni! Van munkahelyem, olyan, amilyen, érettségivel még ennek is örülök. Mellette van lehetőségem tanulni, a végzettséggel jobb állást fogok kapni. Gondoskodhatok anyukámról, akinek szüksége van rám, nem pedig otthonba rakom be.


21/L

2015. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ne ìtéljük el egymást, nem vagyunk egyformák, nem tudhatod mi van mögöttem. Az, hogy ezt fontolgatom, arra nyomós okom van. Van úgy, hogy az ember mindent megtesz, és az is kevés, de a lelki erő elfogy, az ember lelke elhasználódik, és nem megy tovább. Mindenki máshogy éli meg a rosszat, máshogy dolgozza fel, mäs a tűreshatár, nekem eddig ér, ez van.
2015. okt. 13. 15:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez van, az élet nem mindig móka és kacagás. Össze kell szedned magad és csinálni.
2015. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!