Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre elmehetek fekete...

Esküvőre elmehetek fekete miniruhába piros szalaggal a derekamon? És teljesen feketébe?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Miert ne mehetnel? A fekete elegans.


(bevallok valamit: az elso felesegem eskuvoi ruhaja fekete volt :) mondjuk az igaz, hogy kiverte a biztositekot az anyoseknal, de ezert is csinaltuk) :)

2015. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg még húzz egy fehér fátyolt és akkor az összes "tiltott" szín rajtad lesz. :D
2015. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
én láttam már esküvőn fekete ruhában női vendéget. Mondjuk én se szeretem felvenni a "tiltott" színeket, de ha valami mással fel tudod dobni, akkor szerintem nem akkora probléma. A legjobb ha megkérdezed a menyasszonyt, hogy zavarja-e.
2015. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Mai vilagban mar nincsenek ugynevezett "tiltott" szinek ... komoly divattervezok menyaszonyi ruhakat is terveznek feketebol [link]

Szerintem viselj olyan ruhat, amiben jol erzed Magad!

2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Menj, de vigyázz mennyire mini a mini, nehogy megkívánjon a vőlegény.
2015. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, egyedül tiszta fehérben vagy tiszta pirosban nem illik, mert összekevernek esetleg a menyasszonnyal, bár ez is hülyeség.


A kis fekete ruha mindig öltöztet :)

2015. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Volt gimis osztálytársam koszorúslányai feketében voltak. De tényleg próbálj meg ne szexibb lenne menyasszonynál, akármilyen nehéz is. Ne epphogy 3.14csatakaró legyen
2015. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem fog èrdekelni, miben mész,amíg nem hófehér menyaruha vagy bikini van rajtad...
2015. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem is kérdezd meg a menyasszonyt. Teljesen feketében azért ne menj, akármennyire is elegáns a fekete ruha, azért csak a gyász színe.
2015. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!