Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Menjek vagy...

Mit csinaljak? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

A parommal az utobbi honapokban mar nagyon rosszul elunk. Sokat veszekszunk. Mind a mellett magasrol lesz@rja h van egy kislanya aki csak 7 honapos es meg van a maga routinja. a kislany 7.30-kor mar furodni szeret ezt max 8-ig lehet huzni de utana mar nagyon nyugi. En nem tiltom h talalkozzon haverokkal meg egyebek, de vegye figyelembe h a kislanynak nem jo ha el van hurcibalva es nem tudjuk a routin-t kovetni. ha raszolok akkor kiaakad. ha elmondom a velemenyem akkor vagy otthagy a szobaban vagy ha epp telefonon ohajt ezekrol beszleni akkor ram vagja. Nem Mo-n elek es o nem magyar. elfogadom h vannak kulturalis kulonbsegek es en probalom akceptalni az ovet de ugyanezt nem tapasztalom az o oldalarol. Sokszor szeretnek hazamenni. Igaz van itt jo allasom, meg egy jo orszag olyan ertelemben h konnyu itt megelni, ha az ember dolgozik, van egy szep hazam ami az enyem kizarologaosan, de hianyoznak nekem az Ertekek, amit otthonrol hozok. Egy-egy vita alkalmaval, mindig elkeseredem es kerdezem magamtol mi a fenet csinalok meg itt???

Ha netan ugy dontok h valok, es hazamegyek, vihetem-e a kislanyt magammal. Hisz ugy nem mennek h a picit itt hagyom, raadasul az apjaval nincs ugy el, mert nem foglalkozik vele, az apai nagyanyja kezeben ordit, viszont en egyre sokszor erzem ugy, szeretnek Europaba visszamenni, a sok rossz ellenere ami Mo-n van, szeretnek visszamenni. Haza vihetnem a kislanyt, ha nekem itelik a gyereket?


2010. márc. 16. 02:50
 1/3 anonim válasza:
hát, így elég bunkónak tűnik a párod a leírásból. azt nem írtad hogy a férjed-e vagy sem, bár nem tudom ez mennyit számít a megítélésben hogy nálad maradhat-e vagy sem. ha tényleg olyan amilyennek leírtad, akkor én mennék (illetve jönnék). de lehet hogy itt az ország helyzete miatt éreznéd rosszul magad, mert nem könnyű munkát találni, és azért sem kapnál túl sokat, persze munkától függ. ha ott született a kislány, akkor gondolom az ottani illetékes hatóság dönti el hogy veled jönne vagy sem.
2010. márc. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek a problémának nagy irodalma van. Regények, filmek, újságcikkek szólnak arró, hogyan próbálja hazalopni a gyermekét egy miénktől teljesen idegen mentalitású országból az anya. Sokszor vadregényes körülmények között menekül határokon át-Lányom nélkül soha-, máskor magánnyomozók, szervezetek próbálják visszaszerezni az ellopott, eldugott kisfiút. Óvják is a fiatal nőket, hogy ismerjék meg leendő párjuk hazájának szokásait, mielőtt házasodnak.

Gondolom, megpróbáltál már szépen hatni a párodra.Nem változik. De gondolod, haza engedne? Engedné a gyermekét?Lehet, hogy lemondana róla, de lehet, hogy azért sem. Pláne, ha a pici nem is magyar állampolgár.Ebbe már a hivatalok is bele fognak szólni. Mondanám, hogy éljetek külön, ha saját a házad, s az idő visszavezeti-e hozzád. Itt nem fonják kolbászból a sövényt, de lehet, hogy a rokonaid melletted állnának.

2010. márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szioka.es hol elsz ha megkerdezhetem?mert en is egy mas kulturaban elek,van egy 18honapos kisfiam,igaz en szlovakian elo magyar vagyok,fiamnak elinteztem a ket allampolgarsagot,es ha netan mennek haza, velem jon.de a ferjem is ugy gondolja,hogy a gyerek az anya mellett a helye.es ez az orszag az anyanak adja a babat a legtobb helyzetben.
2010. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!