Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?...

Mit csináljak szerintetek? Maradjak, vagy menjek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.3 éve együtt vagyunk a párommal. Nem mondanám, hogy rossz, de nem is felhőtlen a kapcsolatunk. Szoktunk apró hülyeségeken veszekedni elég sokszor, de ezek általában 1 óráig tartanak. 1 éve összeismerkedtem egy fiúval, aki kint lakik már 5 éve Amerikában. Nagyon jól el beszélgetünk, többször találkoztunk is már, de nem történt semmi köztünk, bár neki vannak elég komoly érzései irántam. Ti ha a helyemben lennétek,még ilyen fiatalon elmennétek vele Amerikába szerencsét próbálni, vagy maradnátok szerény kis országunkban szerény kis lehetőségekkel?
2010. okt. 15. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magyarán azt kérdezed elhagyd-e a párod a pénzért. Te tudod melyiket szereted jobban, ezt mi nem tudjuk eldönteni.
2010. okt. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak a pénzről van szó, mert tényleg jól el vagyok az illetővel és ő már belém szeretett és én is érzek valamit iránta... csak hát a páromat is szeretem.(lehet hogy ez már csak kötődés?!) És ez itt a probléma, hogy nem lehetek 2 helyen egyszerre.
2010. okt. 15. 17:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudom, Amerika a lehetőségek országa.De mi van akkor ha mégsem jön be?
2010. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg hát azért, nem kis lehetőséget jelent kijutni. Szerintem.
2010. okt. 15. 17:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha mégsem jön be? hát akkor nem leszek milliomos :D de akkor is ott lesz egy ember, aki szeret, és akivel ketten együtt lenne bőven pénzünk eltartani magunkat, neki már ígyis van annyi, hogy dolgoznom se kéne :D
2010. okt. 15. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolat felmerül, hogy a párod helyett mást választasz az már régen nem szerelem. Az pedig hogy miről szól csak sima önnyugtatás. Tetszik a lehetőség és a párodat sem szereted már, mindössze ennyi történt.
2010. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát..van benne valami. De igazából szeretem, csak nem úgy már...
2010. okt. 15. 17:21
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit akarsz kint kezdeni magaddal? Takarítani,öregeket gondozni valamelyik nagyon vallásos zsidó-családnál? Más munka ugyanis nem nagyon van ott sem. Ehhez is ismeretség kell,és nem állandó melóról van szó,és csak feketén dolgozhatnál. Sem munkavállalásit,sem letelepedési engedélyt nem kapnál. Ha a srác nem amerikai állampolgár,akkor reményed sem lehet arra,hogy egyhamar megkapjad.

Nem kell bedőlni annak,hogy Amerika a lehetőségek hazája! Ez igaz volt 56 után,vagy sok évvel ezelőtt,de ma már nem.

2010. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy örökre életem végéig ott szeretnék maradni....de 5 évet legalább....bébiszitterkedésre gondoltam, mert gyerekek mindig vannak és lesznek.
2010. okt. 15. 17:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg szakácsként, szakácssegédként.
2010. okt. 15. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!