Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Menjek...

Most mit csináljak? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem anyukámmal mert nem mentem el befizetni a pénzt ezért el kellett kéretőznie a munkahelyéről és összeveszett velem.nem akartam vmit elrontani ha nem jól fizetem be.Ma el akartam menni a barátomhoz és tegnap este szóltam anyukámnak h elmegyek holnap erre azt mondta hogy ha befizetni nem voltam képes akkor máshova se menjek.vagy elmehetek de akkor maradjak is ott és ne jöjjek haza.A barátommal csak 7végén tudunk találkozni de ha elmegyek akkor nem jöhetek haza.18L
2010. szept. 10. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ha problémát okoz egy pénzbefizetés, akkor tényleg nem tudom mit vársz anyukádtól.100%-ban igaza van!
2010. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maradj, és próbáld meg valahogy kiengesztelni anyukádat. Egyébként áruld már el, hogy 18 évesen milyen probléma merülhetett volna fel pénzbefizetésnél, amit nem tudtál volna megoldani? Ezen gondolkodom, de nem tudok rájönni, hogy mit lehet elrontani pénzbefizetéskor.

Kicsit úgy érzem, hogy nem is akartad Te elintézni ezt a pénzbefizetést.

2010. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal! Maradj otthon és engeszteld ki az anyukádat! Esetleg takaríts,moss ki vagy főzz meg helyette! 18 évesen ez már nem jelenthet problémát! A barátoddal találkozhatsz a jövő héten is.
2010. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet elrontani egy pénzbefizetésen??? Maradj otthon, békülj ki vele.
2010. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Maradj és kérj bocsánatot.

Szerintem egyszerűen lusta voltál elmenni a pénzt befizetni. Igaza van anyukádnak, hogy ha ennyit nem segítesz neki megharagszik, különösen mivel megígérted.

Talán még azt is mondhatnánk, hogy aki egy csekket se tud feladni az ne pasizzon.

2010. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!