Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján csóró vagy átlag...

Ez alapján csóró vagy átlag család vagyunk?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk a párommal, baba még nincs, mert továbbtanulási terveim vannak.

Hogy mennyi a bevétel, azt nem írom, csak azt, hogy élünk.

Mindketten teljes állásban dolgozunk, egy nagyobb albérletet (két fürdőszoba, nappali+étkező, hálószoba, vendégszoba, társalgó, konyha, folyosó, 75nm2) bérlünk.

Autónk nincs, egyelőre nem is szeretnénk.

Évente egyszer tudunk elmenni nyaralni messzebbre (Franciaország, Anglia, Oroszország, meg ilyenek), és évente egy-két alkalommal a környező országok valamelyikébe egy hétvégére (Csehország, Ausztria), vagy fesztiválra, koncetre.

Szórakozni (étterem, bowling, mozi, jégkorcsolya, barátokkal ide-oda) havonta 1-3 alkalommal, ahogy az időnkből kitelik.

Ruhákat évszakváltáskor veszünk, New Yorker, Pimkie, C&A, H&M, a párom ritkábban a Zara-ban is.

Középkategóriás kozmetikumokat használok, kizárólag a hajápolásra áldozok kicsit többet (Tigi, Aussie), valamint a sminkre (Artdeco, Isadora, stb).

Nincs semmilyen káros szenvedélyünk.


2015. okt. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
47%

Mi is ugyanígy élünk, mint ti, bár ruhákat mi drágább üzletekben IS vásárolunk, pl Devergo, Levi's, Retro, Heavy Tools, Springfield.

Kozmetikumokból is csak jó minőségűeket használok.

Kocsink is van, középkategóriás, de inkább csak vidékre használjuk.

De minden másban ugyanazok vagyunk.

Ezeken felül mi elrakunk havi 40-50 ezer forintot félre még. (Te nem írtad, hogy ezen felül raktok e félre)

Szóval talán jobban is élünk, mint ti.

De nem érzem magunkat gazdagnak, kicsit sem. Sőt, én sokszor úgy érzem, hogy picit átlag alatt vagyunk.

2015. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Sehol sem írtam, hogy gazdagok vagyunk.

(Havi 100-150et, de direkt nem akartam pénzt írni)

2015. okt. 11. 19:46
 33/42 anonim ***** válasza:
Szerintem átlag felett vagytok, ha magyar lakosság egészét nézzük.
2015. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon ez egy átlag talán, de egyébként csóró. Nekünk több mindenünk van, több kiadás és szegénynek érzem magam. Ha te nem érzed magad annak akkor örülj neki :)
2015. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
66%

A hiba ott van, hogy 21 és 22 évesen nem hiszem el, hogy ennyi mindenre telik.

Mit dolgoztok max. érettségivel - hogy ennyit kerestek?

Mért nem telik lakásra ha havi 100-150 ezret félretesztek?

Az 3 év alatt már legalább 4,5 millió, elég az önrészhez.

Vagy gazdag szülők finanszíroznak, vagy álmodozol és csak szeretnél így élni!

2015. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
33%

Miért érdekel?

Megkérdezhetem, bizonyos dolgok alapján nagyon vagy kevésbé szőrös a lábam.

DE ROHADTUL NEM VAGYOK RÁ KIVÁNCSI!!

E kérdés 100%ban ugyan ilyen.

Menny és számolj homokszemet ha unatkozol és semmit mondó adatokkal akarod terhelni( amúgy is rohadó) agyad.

2015. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

nekem 23 évesen lakásom, autom volt. nem orokségbol, hanem onnan, hogy 18 évesen kulfoldre mentem ki dolgozni.


ennek ellenére sose éreztem magam gazdagnak.. talán picivel átlag felettinek.


jelenleg 2 lakásom van, egy uj autonk és egy régebbi. évente kétszer nyaralunk. nem érzem magamnak gazdagnak, az nem itt kezdodik.. ruhákra nem koltok, nem nagyon érdkelnek. (de pl. ugg csizmám van és télen 100% kasmir pulovereim, kozmetikumok sem érdekelnek, a tusfurdom lidl-os, mig az alapozom lancome..)

2015. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
ja, igen, 29 éves vagyok.
2015. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
47%

Kicsi lány elvagy tévedve. A gazdagság nem a H&M nél kezdődik és a nyaralásaid sem luxus kategóriasok. Vannak a mélyszegények, a szegények, az alsó középosztály - a középosztály, az alsó felsőosztály és a felsőosztály jahh meg a nagyon gazdagok. A csórók nem tudom hol helyezkednek el.

A ruhákon és a kozmetikumok ön kívül semmit nincs aminek lenne értéke, ami után adódhatsz vagy amit el tudsz adni.

Se lakásod, se autód.

Szegény vagy ha nem is mélyszegény.

Ha nem tetszik az igazság tegyél ellene vagy ne próbáld elhitetni magaddal ilyen fórumokon keresztül hogy gazdag vagy. Attól meg messze vagy nagyon.

2015. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe

[link]

2015. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!