Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez alapján csóró vagy átlag...

Ez alapján csóró vagy átlag család vagyunk?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk a párommal, baba még nincs, mert továbbtanulási terveim vannak.

Hogy mennyi a bevétel, azt nem írom, csak azt, hogy élünk.

Mindketten teljes állásban dolgozunk, egy nagyobb albérletet (két fürdőszoba, nappali+étkező, hálószoba, vendégszoba, társalgó, konyha, folyosó, 75nm2) bérlünk.

Autónk nincs, egyelőre nem is szeretnénk.

Évente egyszer tudunk elmenni nyaralni messzebbre (Franciaország, Anglia, Oroszország, meg ilyenek), és évente egy-két alkalommal a környező országok valamelyikébe egy hétvégére (Csehország, Ausztria), vagy fesztiválra, koncetre.

Szórakozni (étterem, bowling, mozi, jégkorcsolya, barátokkal ide-oda) havonta 1-3 alkalommal, ahogy az időnkből kitelik.

Ruhákat évszakváltáskor veszünk, New Yorker, Pimkie, C&A, H&M, a párom ritkábban a Zara-ban is.

Középkategóriás kozmetikumokat használok, kizárólag a hajápolásra áldozok kicsit többet (Tigi, Aussie), valamint a sminkre (Artdeco, Isadora, stb).

Nincs semmilyen káros szenvedélyünk.


2015. okt. 11. 15:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk nem értem miért tetted fel a kérdést, ha meg vagy győződve arról, hogy gazdagok vagytok. (bár szerintem nem, de mindegy)
2015. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Hol írtam olyat, hogy gazdagok vagyunk?


Azt írtam, átlagosak vagyunk-e, vagy még azért alatta.

2015. okt. 11. 19:14
 23/42 A kérdező kommentje:
Ne irigykedj, légyszíves
2015. okt. 11. 19:15
 24/42 anonim ***** válasza:
52%
Hát, én biztos nem irigykedem, én ettől sokkal jobb körülmények között élek.
2015. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Akkor miért kötsz bele másokba? Valami csak hiányzik az életedből, ami nekem megvan, ha velem kötekszel
2015. okt. 11. 19:24
 26/42 anonim ***** válasza:
43%
Az miért kötekedés, ha megválaszoltam a kérdésedet? Nem értem miért kérdezel, ha csak egyfajta választ fogadsz el. Szerintem csórók vagytok, jól le is pontoztatok, pedig csak kétféle variációt vetettél fel. Csóró vagy átlag? Szerintem egy átlag családnak van saját ingatlanja, de ez csak az én véleményem. Nem értem, ez miért nem hasznos válasz. A kérdésre válaszoltam. És nem, nem hiányzik semmi az életemből, és nem kötekszem veled. De te védekezel valami miatt, ha valaki nem azt írja, hogy milyen jól éltek. Ennyi.
2015. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
54%

Csórók nem vagytok, ennyi biztos. Átlag család, de mihez viszonyítva és hol.

Egy minimálbérből nem futná ennyire sem.

A bérelt lakás egy dolog, más országokban nem törekednek ennyire a saját lakásra, mint itthon, sokkal gyakoribb a bérlakás tehetős embereknél is.


Európai szinten átlag, itthon átlag felett.

(Nem hinném, hogy jobban élne az, akinek ugyan saját lakása van, de hónapvégén csirkemájat eszik és színházban 3 éve volt utoljára.)

2015. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Azt mondtad, azt mondtam, gazdagok vagyunk. Amikor kértem, mutasd meg, hol írtam ilyet, nem tudtad. Tehát kötekszel.
2015. okt. 11. 19:33
 29/42 anonim ***** válasza:
68%

A 16-os azt válaszolta, hogy szerinte szegények, erre te kikérted magadnak, hogy és azok akik nem tudnak fűteni, azok mik? Tehát itt utaltál a gazdagságotokra.

Mindegy, mert annyira nem érdekel, csak nem értem a reakcióidat. Eleve a kérdést sem értem. Nem mindegy mit gondolnak mások, ha nektek jó?

2015. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
A szegények és a gazdagok közt hála az égnek még azért van valami. Ezt kértem ki. De ha neked csak végletek léteznek, sajnállak.
2015. okt. 11. 19:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!