Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok fukar amikor nem...

Miért vagyok fukar amikor nem kellene?

Figyelt kérdés
Pl testvéremnek vettem egy diszt ami tetszett neki, 1.500 ft volt a kicsi, 1.700 a nagy, én a kicsit vettem meg gondolván hogy nem költekezhetek munkanélküli lévén. Barátomat vonakodva segitettem ki 600 ft-tal, amikor kért kölcsön cigarettára. Ilyen dolgokon vagyok képes spórolni. Félretett pénzem van, amiből elvagyok egyenlőre. Magamra alig költök soha, nem ülök be szinte sehova barátokkal. Ideges vagyok ha költeni kell. Viszont korábban sokkal adakozóbb voltam, a pénz nem nagyon érdekelt pedig kevedebbem volt mint manapsåg.
2015. okt. 2. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Update kerdes: miert baj h cigire kert kolcson 600ftt? Mostmar biztos gyilkos rablo is egybol. Gondolom visszaadta.
2015. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen leginkább ott akadtam fenn magamon, amikor a diszen képes voltam spórolni. A kölcsönt mindig úgy adom, mintha nem várnám vissza tehát meggondolom. Az univerzum meg szerencsére nem dőlt össze attól, hogy nem irtam helyesen egy szót.
2015. okt. 3. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!