Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Melyik eseményre mennétek el?

Figyelt kérdés

Egy napon lesz barátnőm esküvője es egy csaladtagom (anya nagybátyja) szülinapja. Családi osszejovetel. A helyzet az hogy barátnőm lagzijat tudom május ota de csak most mondta hogy hívni fognak. (3het múlva lesz) q sznapra mar augusztus ota hivatalosan még vagyunk hívva. A lagzira allitolag szombaton kapjuk kézhez a meghivot.

Melyikre mennétek el? Mit mondanátok annak akikre nem mentek el?


2015. okt. 1. 21:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Esküvőre mennék, mert az csak egyszeri alkalom. Szülinapi családi összejövetel lehet jövőre is meg azután is.
2015. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire közeli barátnőd az illető,bár gondolom nem annyira,ha csak most szólt,hogy téged is hívna...

Nálam ez is számítana,hogy mennyire vagyunk jó barátságban.

Kerek szülinap a nagybátyádé,vagy átlagos esemény,ami minden évben van?

2015. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én az esküvőre mennék, szerintem az nagyobb esemény, ráadásul anyukád nagybátjya már nem is olyan közeli rokonod Neked. (Persze ettől még lehet szoros a viszony)
2015. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

Jobb ha tudod, hogy valaki lemondta és veled akarja a "barátnőd" betömni a lyukat. Ez annyira egyértelmű. Én a családi eseményre mennék, nem az esküvőre, ahová azért hívtak, hogy ne menjen kárba a kifizetett vacsora és meglegyen a számított nászajándék.

Ha nem így hívtak volna meg, hanem normális módon, akkor az esküvőre mennék, de így eszembe sem jutna.

2015. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell azt úgy mellre szívni, hogyha valakit második körben hívnak meg. általában nem mindenki milliárdos, hogy mindenkit meghívjon, akit akar. fogadd el a meghívást, örülni fogsz neki, hogy ott voltál. Nagy dolog az esküvő, és szép emlék lesz.
2015. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
38%

"Esküvőre mennék, mert az csak egyszeri alkalom"


Nekem meg esküvő csömöröm van. Mindenki mindenkit meghív, akár rendszeres kontaktban vannak, akár nem, csak döljön a lé.


AZ meg a pofátlanság teteje, hogy "jó barátnő" utolsó percben, kiesett ember helyére hív meg.

2015. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval, mert az esküvő már csak a pénzről szól.

Jó barátnő májusban meghívott volna, de most hív, akkor ló nincs, jó a szamár is.

Lehet, meghívót sem kapjátok meg, ha akad egy gazdagabb vendégnek való, ha van még meghívó, hiszen a lemondott vendég nem adja vissza a meghívót.

2015. okt. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehet valami kozeli baratnod, ha nem szamitottal erre. Nem? En meg nem.kizelitil, havercsajtol is megkerdezem, ha kiderul az eskuvo datuma meg tema, h kiket giv, azaz mekkora korut tervez. Vagy o mondja, hogy de te is jossz am. .em elotte 3 hettel, hanem kozben is, ha szoba kerul koztunk, mert mesel a tervezesrol.
2015. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
de miért baj az, hogy második körben hívta? ekkora büszke mindenki? én akkor is elmegyek mindig, ha csak a szertartásra hívnak, a lagziba nem. attól még nem érzem magam kevesebbnek.
2015. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
Az tök más, hogy csak szertartásra hívnak. Ajándékot akkor persze ne várjanak. Azért vagyunk büszkék, mert már láttunk ezt-azt és unjuk a "nem tiszta" embereket
2015. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!