Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért tűntök el a...

Pasik! Miért tűntök el a randi után?

Figyelt kérdés
Eddigi életem folyamán háromszor fordult elő, hogy a pasi csak úgy eltűnt az életemből az első--második vagy harmadik randi után. Ezalatt értem azt, hogy sem én sem ő nem jelentkezett. Mindenezt úgy, hogy kifejezetten tetszettem az adott pasinak (pl. feljött hajnalban vidékről, hogy találkozzunk stb.) abban biztos vagyok, hogy nem a vonzódás volt a gond.... pont ezért értetlenül állok ezen esetek előtt. Lányok...veletek volt már ilyen?
2010. márc. 14. 19:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam és ez teljesen elvette az önbizalmam, de ne aggódj egyszer majd biztosan találni fogsz valakit aki megbecsül és elfogad olyannak amilyen vagy
2010. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy "nyomulj", hanem azt, hogy mutasd ki, hogy érdekel a pasi. Ez két nagyon különböző dolog. Egy sms, hogy "jól éreztem magam ma este veled" még nem nyomulás, ellentétben azzal, hogy "mikor viszel el újra randizni?", vagy "találkozzunk holnap is".

Ha blokkolod a kommunikációt (nem viszonzod az övét, egyszer ő, egyszer te), akkor megszakad a kapcsolat.


Egyébként meg ahány ember, annyi féle. Eddig rámenősebb pasikkal találkoztál, de nem mind ilyen. Sőt, a többség már nem ilyen, azt hiszem. Legalábbis aki nem csak dugni akar.

2010. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!