Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi után miért nem hív?

Randi után miért nem hív?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt találkoztam egy sráccal, akit internetes társkeresőn ismertem meg. Nekem nagyon tetszik, és a szeméből úgy láttam, hogy én is tetszettem neki. Tegnap írtam neki egy sms-t, hogy örülök, hogy találkoztunk, és máskor is szívesen randiznék vele. Nem válaszolt, és azóta sem hívott fel. Szerintetek miért nem hívott vissza, vagy ez még belefér?
2011. márc. 17. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén? Szerintem rosszul láttad a szeméből a dolgot. Ez előfordul, de azért elmondhatta volna tisztességesen is, hogy nem ezt várta/nem akar folytatást.
2011. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Először is meg kellett volna várnod, hogy ő keressen, mert így most nyeregben érzi magát. Másrészt meg ha így ismerkedtetek meg, nyilván több vasat tart a tűzben. Várj, de ne remélj, úgy nem koppanhatsz akkorát adott esetben.
2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

:// ha nem ír és nem hív akkor szerintem füst...mondjuk egy választ igazán megereszthetne.Azt mondják egyébként vannak ilyen pasik akiknek szinte hobbijuk a randizgatást nem tudom mire várhatnak talán csodára..vagy ez a szórakozások.

Lényeg a lényeg szerintem tévedtél vele kapcs.ban.

Persze lehetnek más okok is én biztos nem léptem volna a pasi helyett.Ha ő nem válaszol akkor már van valami.Persze még csak 2 nap..

2011. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és való igaz lehet azóta még másokkal is találkozott...
2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Petőfi Sándor - A füstbe ment terv
2011. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Elkövetted azt az egy hibát, amit ilyenkor egy nő el tud követni: előbb kerested, mint ő téged. Most már tudja, hogy tetszettél neki, nála van a labda. Látod, ő nem ír, de te nyüszítesz, hogy miért nem.

A férfiak szeretik, ha teperhetnek a préda után, és utálják, ha a préda odaszalad hozzájuk pitizni.

2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért baj az, ha kimutatom egy férfinak, hogy tetszik? Csak őszinte vagyok, és végülis semmit nem ígértem neki csak annyit, ha erre jár összefuthatunk még.
2011. márc. 17. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem - ha továbbra sem méltat válaszra - akkor valószínű, hogy annyira mégsem tetszel neki, mint gondolod. De persze az is lehet, hogy valami halaszthatatlan elfoglaltsága akadt.


(Mellesleg egy választ valóban megereszthetne!)


Te meg biztosan találsz mást. :)

2011. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

"Ne a játékost utáld, hanem a játékot."

Egyszerűen ezek a szabályok. Aki kezdeményez, mindig az kerül alárendelt pozícióba. Ez egy teszt a nő számára, hogy az adott férfi feladja -e a büszkeségét, és alárendeli -e magát neki, hogy cserébe megkapja őt. Az első randi utáni legelső teszt. Ilyenkor megy a játék, hogy a férfi mennyi idő után hívja, várassa -e, kockáztasson -e, rögtön hívja -e.. De nem szokás, hogy a nő hívja a férfit, mert annak rossz az üzenete. Még egy kapcsolatom sem alakult jól, ahol a nő kezdeményezett, mert úgy éreztem, nekem már nem is kell tennem a dologért, ha már ilyen könnyen odaadta magát nekem az illető. Nem volt meg a bizsergés, hogy vajon most mit gondolhat a nő.. Tudtam, mert elmondta, oké, odavan értem. És ennyi. Izgalom, bizsergés nulla.

Na ezt nem szabad elvenni a férfitól.

2011. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm, igazán hasznos volt és tanúlságos. Megpróbálok változtatni!! Mégegyszer köszi!
2011. márc. 17. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!