Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most randi vagy mi?

Ez most randi vagy mi?

Figyelt kérdés

Film,vacsi,borozgatás


A kapcsolat szexkapcsolatnak indult,volt egy durva összeveszés benne,mikor is majdnem 2 évig nem is beszéltünk egymással. (összeveszés: kijelentette h csak arra vagyok jó,és nem érek a szemében semmit). A napokban elkezdtünk beszélgetni skype-n,és én megkérdeztem tőle nincs e kedve inni velem,mert van egy üveg borom és már hetek óta nézegetem de senki nem akarja velem meginni. Ő mondta h benne van,és össze üt vmi kaját,én vigyek filmet meg a bort.

Izgulok és félek. Én nem akarok csalódni,és h megint megalázzon.

Szerintetek mit akar? Leszögezzem h én nem akarom folytatni az annak idején elkezdett kapcsolatot,és csak mint két barát találkozunk?


2010. szept. 23. 18:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

oh,és ha számít vmit én 24 éves vagyok,ő pedig 30.

3 éve ismerjük egymást,egy évig rendszeresen összejártunk,majd 2 évig nem is beszéltünk,semmit nem tudtam róla

2010. szept. 23. 18:15
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Hiányzol neki, és szerintem megfontolta hogy téged akar,csak már nem akarja újból elcseszni! Jól el lesztek egymással ;)
2010. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ja, randi. de ne várj tőle sokat, ne éld bele magad, mert nem tudni mi lesz.. :)


amúgy szurkolok nektek, hogy jó legyen (:

2010. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Igazából erre Te jobban tudhatod a választ, hiszen Te beszéltél vele skype-on.

Egyébként az nem derült ki számomra 100%-ban, hogy te a lány vagy-e. :)

Szerintem bármi lehet belőle. De ne add könnyen magad, mert akkor nem fog becsülni!

2010. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

eléggé félek tőle...

Én az alatt az egy év alatt beleszerettem :S és rendesen padlóra küldött mikor kijelentette h csak arra vagyok jó. Nemrég kapartam össze magam csak.

2010. szept. 23. 18:25
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra kellesz neki, de te tudod.. :S
2010. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

lány vagyok :)


én sem tudom igazából h mi lesz... Félek h ő ezt ilyen előjáték szerüségnek veszi,és azt fogja gondolni h azért mondtam h rúgjunk be folytatni akarom azt a kapcsolatot. De én csak azért mondtam neki,mertnem akartam péntek este itthon unatkozni

2010. szept. 23. 18:27
 8/16 anonim ***** válasza:
bocsi, de nekem is az jön le, h újból lefekszetek, és talán lehet szex kapcsolat újra a dologból :S
2010. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

azt mondta anno, hogy csak arra vagy jó és nem érsz semmit??

hu ez számomra annyira durva!!!

soha nem kezdenék többet ezzel az idiótával

26 N

2010. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nekem valaki ilyet mondana, azt soha a büdös életben nem akarnám látni se, se skypolni vele!

Ez egy szexrandi akar lenni a részéről..most éppen nincsen senkije, akit d ughatna és hirtelen az eszébe jutottál, ne legyél h ülye, én a helyedben megszopatnám!!

2010. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!