Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most randi vagy mi?

Ez most randi vagy mi?

Figyelt kérdés

Film,vacsi,borozgatás


A kapcsolat szexkapcsolatnak indult,volt egy durva összeveszés benne,mikor is majdnem 2 évig nem is beszéltünk egymással. (összeveszés: kijelentette h csak arra vagyok jó,és nem érek a szemében semmit). A napokban elkezdtünk beszélgetni skype-n,és én megkérdeztem tőle nincs e kedve inni velem,mert van egy üveg borom és már hetek óta nézegetem de senki nem akarja velem meginni. Ő mondta h benne van,és össze üt vmi kaját,én vigyek filmet meg a bort.

Izgulok és félek. Én nem akarok csalódni,és h megint megalázzon.

Szerintetek mit akar? Leszögezzem h én nem akarom folytatni az annak idején elkezdett kapcsolatot,és csak mint két barát találkozunk?


2010. szept. 23. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Felteszem te kerested meg a pasit, tehát nem nagyon várhatsz tőle semmi mást mint amit eddig adott... De hát te tudod.
2010. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hát ő kezdett rám irogatni,én meg vissza irtam. Arról h a múltban mi történt nem beszéltünk. Azóta 2 év telt el. Én már összekapartam magam azóta,rájöttem h köztünk tényleg csak szey volt,és én többet képzeltem a dologba mint ami.

Fogalmam sincs mi ütött belém mikor megkérdeztem vana e kedve inni velem :S

Leszögezzem h részemről ez egy baráti találkozó. Vagy ha beprólkozik,akkor utasítsam vissza?

2010. szept. 23. 19:15
 13/16 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs mi ütött belém mikor megkérdeztem vana e kedve inni velem :S

Leszögezzem h részemről ez egy baráti találkozó. Vagy ha beprólkozik,akkor utasítsam vissza?" = Le fogtok feküdni.

2010. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig a többiek válaszát...


Én azt javaslom, hogy mindenképpen szögezd le előtte, hogy te semmi többet nem akarsz, nehogy félreértse a helyzetet. Ugyanakkor a férfiak fura lények, és egy ilyen kijelentést pont úgy értelmeznek, hogy ez nem más, mint felhívás keringőre...

Talán sokkal jobb ötlet lenne, ha mégsem vele innád meg, még mielőtt újra túlbonyolódik a helyzet...

amúgy száraz vagy édes? vörös vagy fehér? :)


25/f

2010. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen alkalmi partnerem, és mi is sokszor dvd-tünk együtt, volt, hogy kaját is rendeltünk. Sőt volt, hogy nem is feküdtünk le, de attól még ez egy szexkapcsolat volt. Ezt mindketten tudtuk! Tehát én nem nevezném ezt automatikusan randinak. Ha esetleg egy nyilvános helyre mennétek, az már inkább az.
2010. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

kiderült h randi volt :)

az este nem volt semmi,csak iszogattunk meg dumáltunk s végül elaludtunk :) Reggel mikor hazakísért megkérdezte h találkozunk e késöbb. Kérdeztem h miért,mire bocsánatot kért,és megkérdezte h mi lenne ha megpróbálnánk rendesen :) Nagyon boldog vagyok!

2010. szept. 26. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!