Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Randi után miért nem hív?

Randi után miért nem hív?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt találkoztam egy sráccal, akit internetes társkeresőn ismertem meg. Nekem nagyon tetszik, és a szeméből úgy láttam, hogy én is tetszettem neki. Tegnap írtam neki egy sms-t, hogy örülök, hogy találkoztunk, és máskor is szívesen randiznék vele. Nem válaszolt, és azóta sem hívott fel. Szerintetek miért nem hívott vissza, vagy ez még belefér?
2011. márc. 17. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha az sms-re sem válaszolt, akkor ennyi.

Ha lett volna benne gerinc, akkor egy minimális "ok"-t küldhetett volna, de ezt sem tette.

Ne add ki magad, a hódítás a férfi játéka, és ne fozd meg ettől. :)


Üdv!

2011. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tipikus női marhaság, ez a nemek harca dolog, meg hogy "nyeregben érzi magát", stb. Ti nők ezzel b a s s z i n t j á t o k el a dolgokat, mert játszadoztok.


Egyszerűen nem kellesz neki és még bunkó is, hogy nem közölte.

VAGY

Te is tetszettél neki, de időközben balesete volt és az intenzíven fekszik, ezért nem tud hívni.

2011. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!