Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért tűntök el a...

Pasik! Miért tűntök el a randi után?

Figyelt kérdés
Eddigi életem folyamán háromszor fordult elő, hogy a pasi csak úgy eltűnt az életemből az első--második vagy harmadik randi után. Ezalatt értem azt, hogy sem én sem ő nem jelentkezett. Mindenezt úgy, hogy kifejezetten tetszettem az adott pasinak (pl. feljött hajnalban vidékről, hogy találkozzunk stb.) abban biztos vagyok, hogy nem a vonzódás volt a gond.... pont ezért értetlenül állok ezen esetek előtt. Lányok...veletek volt már ilyen?
2010. márc. 14. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Hát ha a vonzódás tutira megvolt, akkor én arra tudnék gondolni hogy nem adtál neki elég jelet és elbizonytalanodott.
2010. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaminek szerintem azért kellett lennie,amit talán akkor nem vettél észre,ami miatt a másik nem jelentkezett.Én személyszerint még ilyennel nem találkoztam még a 34 évem alatt.Gondolkodj el rajta,nem történt e mégis valami,ami akkor esetleg elkerülte a figyelmedet.
2010. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kissé viccesnek tűnik a kérdés, mivel azt írod, te sem jelentkeztél. Nos, akkor úgy tűnik, 1:1.


Egyébként ha egy pasi akar valamit, nem tűnik el. Tehát a válasz: vagy nem tetszettél neki, vagy tetszettél neki, de meggondolta magát, ill. talált valaki mást, aki még jobban tetszett neki.

2010. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

velem már előfordult és először nekem se esett le a dolog, hogy mi lehet az oka. egész este beszélgettünk minden oké volt, nem volt kínos csend meg ilyenek és a randi csókkal végződött.

nem volt szerelem első látásra, de szívesen adtam volna ennek a dolognak 1 esélyt, de ezek szerint ő nem így látta. belátom nem volt meg az érzelmi plusz felőlem, de ezek szerint felőle se....

20/L

2010. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

szia szerintem az lehetett a baj,hogy nem velem találkoztál.

vedd fel velem a kapcsolatot én őszinte vagyok,és megmondom mi a baj ha van eggyáltalán gond.

ha nincs akkor meg mindenki jól jár épp társat keresek.

e-mail-em:laci8729@citromail.hu.

szia.

2010. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem valamit inkább sokallt benned. Ilyenkor menekülnek a pasik.

28/F

2010. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudom mi lehetett a gond.. ugyanis az egyik esetnél a randi után a pasi felhívott még akkor is, amikor épp belépett a lakása ajtaján, hogy jó éjt kívánjon.. utána soha többet nem hívott. a másik a harmadik randi után írta, hogy mennyire jól érezte magát.. milyen jó volt a csók.. aztán semmi:S


Amúgy szerintem a mostani pasikkal lehet valami.. a nálam idősebb nők szerintem még normálisabbakkal találkoztak:)


24/L

2010. márc. 14. 20:03
 8/12 A kérdező kommentje:

19 55_ azt mondták, hogy gyönyörű vagyok és intelligens... elvileg minden férfi ilyen nőt akar... nem?


úgy tűnik, hogy mégsem...

2010. márc. 14. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyönyörű és intelligens nem elég. Akarnia kell a pasit és ezt kimutatnia. Mit kezdjen egy pasi egy nővel, aki gyönyörű és intelligens, de tojik rá. Amelyik felhívott az ajtóból, azt utána miért nem kerested?
2010. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mert régimódi vagyok és szerintem a pasinak kell "nyomulni"... mást sosem zavart, hogy nem kerestem...attól függetlenül hívogatott.
2010. márc. 14. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!