Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válásnál kié a ház? Többi lent!

Válásnál kié a ház? Többi lent!

Figyelt kérdés
Volt egy 10 éves élettársi kapcsolatom, amiből két gyermekem született, nem ment már nekünk tovább úgy döntöttünk elválunk! Én maradtam a házba a gyerekekkel! Hozzá teszem a házunkat az eszközkezelő el fogja venni és nekem albérletet kell fizetnem! Lényegében az lenne a kérdésem hogy közbe megismerkedtem valakivel aki szeret engem is és a gyerekeimet is! Ha arra kerülne a sor hogy össze szeretnénk költözni és ide költözne a volt párom abba beleszólhat??? 7éve együtt vettük a házat de már nem sokáig lesz a miénk! Beleszólhat ha valakivel itt összeköltözök? A gyerekek miatt maradtam én a házba! Neki pedig van pénze albérletre nekem nincs! Kapcsolatunk már rég meg romlott de mindig adtunk magunknak esélyt de nem ment! Úgy hiszem hogy a mostani párommal végre boldog lennék!!!

2015. szept. 23. 08:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Így már egyiktőtöknek sincs tulajdonjoga. Te maradtál albérlő, azt viszel oda akit akarsz.
2015. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor én nem jól írtam!
2015. szept. 23. 08:54
 13/14 anonim ***** válasza:
ha már nem lesz a tiétek nem szolhat bele
2015. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Havi tizezer eleted vegeig? Tegyuk fel most vagy kb 40 eves es elsz meg 40et, az 40*10*12=4800000, vagyis kevesebb mint otmillioert van egy hazad. Az nem is rossz bolt.
2015. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!