Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha észrevennétek...

Mit szólnátok ha észrevennétek, hogy a párotok a tárcátokból venne ki pénzt úgy hogy nem szól miatta?

Figyelt kérdés
Közös kasszán vagyunk, és nem az első eset.
2015. szept. 22. 17:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Rászólnék.

Nálunk nem szokás a másik tárcájába, táskájába, akármijébe belenyúlni.

Ha szeretnék valamit, ami az ő táskájában van, akkor megkérem, hogy adja oda.

2015. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

#1 Hova oda?


Megkérném, hogy következőkor szóljon, hanem jobb ha majd ő elrejti az övét.

2015. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem örülnék neki. Minimum egy "drágám kiveszek pénzt,jó?" Persze,nyugodtan. De szó nélkül nem. Biztos,hogy a helyedben felhoznám neki.
2015. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. Agyon is csapnám, ha azért reggel felébresztene, hogy szóljon.
2015. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

2: Adja oda, amit szeretnék, nem én veszem ki, mert nem nyúlok bele más táskájába.

Pl. a párom táskájában mindig van fájdalom csillapító. Ha kell, nem én veszem ki, hanem szólok neki és megkérem, hogy adja oda.

2015. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Elso alkalmmal en nem szolnek, de a penztva kesobbiekben ugy tarolnam, hogy mindent bankkartyan, es mondjuk egyetlen papirpenz lenne a taecaban, mondjuk egy 20as, es akkor azt mar csak nem veszi ki... nert ugye ha sok ezres, meg ketezres, van, esetleg nehany otos, akkor onnan konnyebben "elveszik" nehany...

De nem tudom, ha tobbszor is elofordulna, akkor megmondanam, hogy inkabb kerjen ha penzre van szuksege, vegulis, ha kozosen tervezzuk a jovonket, akkor kozosek a celjaink is, es az o celjaihoz hozza kell igy jarulnom nekem is... csak mondjuk igen, ez a sutyiban meglopjuk a masikat, ez azert annyira nem kóser...

2015. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem venném jó néven. A minimum az, hogy szól.
2015. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
72%
Mindenképp felhoznám a témát. És elmondanám neki hogy amúgy "nincs baj" csak leközelebb szóljál. De mivel írtad hogy nem az első eset szóval szerintem ne tárolj kp-t a tárcádban hanem hagyd a bankszámlán. De ami fontos mindképp BESZÉLJ VELE!!!!
2015. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Rászólnék. Bár nálunk ez nem jellemző, mert ha szeretne valamit, szól, ahogy én is szólok neki, még akkor is, ha akár csak belenyúlok valamiért a táskájába. Ez szerintem alap dolog, hogy hiába élünk együtt évek óta, szólunk egymásnak, ha szeretnénk valamit a másik táskájából vagy épp a tárcájából.
2015. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Én nem csinálnék ebből nagy ügyet, hiszen közös kasszán vagyunk, számomra tök mindegy hogy a széfből veszi ki vagy a táskámból, vagy a pénztárcámból. Titkolni valóm nincs amiért nem nézhet bele a táskámba. Nálunk tényleg ami az enyém az a tied elv van. Sokan csak mondják de ilyenkor látszik. Hülyeségekre nem költ, gyakorlatilag nekem nem számít.Amíg van miből. Ha külön kassza lenne én csak akkor csinálnék ebből ekkora ügyet. De közös nem?
2015. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!