Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy szólnátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szólnátok a párotoknak ha ezt észrevennétek?

Figyelt kérdés

pár hónapja vagyunk együtt a párommal és

azt vettem észre hogy kezdjük azzal hogy dohányzik nem mos fogat és ez engem zavar amikor cigizik és elszivja az utolsó bagóját aznap és annyit csinál csak hogy kiöblíti a száját valami szájvizzel és ennyi..a múltkor direkt előtte kezdtem el mosni a fogam ő meg akkor se csak kiöblítette még sose láttam fogat mosni mindig csak öblöget

legszivesebben megkérdezném tőle hogy miért nem mos fogat?

de zavarban volnék emiatt.

egyébként is elég sárgák a cigitől a fogai

szeretem őt de ez hogy nem mos fogat rosszul vagyok



2015. máj. 2. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolod a kapcsolatotokat, akkor ne szégyellj szólni neki. Valószínű, hogy így szocializálódott. Ahhoz, hogy ez változzon, tudnia kell, mi a teendője.

Egy jó kapcsolat csak őszinte kommunikációval működik.

2015. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ne is haragudj felnőtt 30 éves embernek mondani kell hogy mosson fogat néha??
2015. máj. 2. 15:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És nem néha hanem rendszeresen.
2015. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megmondanám neki... Kicsim büdös a szád a cigitől légyszíves moss fogat. Ennyi.
2015. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért ez durva... még külön szóljak neki hogy mosson már fogat..ez ciki.
2015. máj. 2. 15:25
 6/13 A kérdező kommentje:

de neki nem büdös a szája mert mondom hogy

szájvízzel kiböblíti és attól attól már jóillatú

de ez nem egyenlő a fogmosással

azt hiszi elég ha kiöblíti már 2 üveg szájvizet elhasznált de fogat még nem mosott sose

2015. máj. 2. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy egy ilyen igénytelen emberrel vagy együtt téged is minősít.
2015. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem igénytelen és én sem vagyok az.

nagyon jó ember csak ezzel a fogmosás dologgal áll hadi lábon úgy látom

2015. máj. 2. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem ha már valaki dohányzik az igénytelen és ha még fogat sem mos akkor pláne igénytelen és aki egy ilyen emberrel együtt tud lenni az szintén igénytelen.
2015. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy látom, az csak az egyik probléma, hogy zavar, hogy nem mos fogat. A másik, hogy cikinek tartod, hogy ezért szólj neki. Most akkor abba gondolj bele, hogy fog ezen túl alalkulni az életetek. Tűrsz, tűrsz, soha nem szólsz neki, majd egy szép napon kiadod az útját úgy, hogy soha nem tudta meg, mi volt a baj? Vagy egyszer kiborul a bili és egyszerre mindent rázúdítasz, de akkor már nem szépen, megválogatva a szavaidat, hanem megalázva őt? Vagy el tudod képzelni, hogy minden így marad hosszútávon?

Hidd el, legjobb, ha leküzdöd a gátlást és közlöd vele a problémádat. Én rászoktattam a páromat, hogy mielőtt lefekszünk, az utolsó cigi után mosson kezet és fogat, mert aludni nem tudtam a hamutartószagtól.

2015. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!