Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy szólnátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szólnátok a párotoknak ha ezt észrevennétek?

Figyelt kérdés

pár hónapja vagyunk együtt a párommal és

azt vettem észre hogy kezdjük azzal hogy dohányzik nem mos fogat és ez engem zavar amikor cigizik és elszivja az utolsó bagóját aznap és annyit csinál csak hogy kiöblíti a száját valami szájvizzel és ennyi..a múltkor direkt előtte kezdtem el mosni a fogam ő meg akkor se csak kiöblítette még sose láttam fogat mosni mindig csak öblöget

legszivesebben megkérdezném tőle hogy miért nem mos fogat?

de zavarban volnék emiatt.

egyébként is elég sárgák a cigitől a fogai

szeretem őt de ez hogy nem mos fogat rosszul vagyok



2015. máj. 2. 14:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Aki dohányzik az nem feltétlenül igénytelen..

nekem nem a cigivel van a bajom csak hogy nem mos fogat utána csak kiöblíti a száját ennyi..

de majd akkor közlöm vele a dolgot hogy mit szeretnék.

2015. máj. 2. 16:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy ennyire nem vagy képes kommunikálni!
2015. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Esténként kérdezd meg, hogy nem megy veled, együtt fogatmosni?


Amúgy én simán rászoltam.

S meg is szégyelte magát, néha simán elfelejti, vagy nagyon siet és kimarad.

S olyankor mondom, hogy nem szeretnél fogat mosni?:)


Egy párkapcsolatba nem kellene ilyen témák tabuk legyenek, kivel legyél őszinte ha nem azzal akivel együtt élsz?

2015. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!