Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agymosas, mit lehet ilyenkor...

Agymosas, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Konkret eset a batyam.2 gyereke van,10 es 13 evesek.A felesege es anyossal is egy hazban el,a haz különben az öve.Annyirra agy mosostt,marmindenki panaszkodik,szomszed,rokon,baratai,en a testvere,anya,apa,mindenkitöl az aszony szetvalasztotta.Meg velünk beszel,de nem mondhatunk neki semmit,rögtön robban.Jol elnek.Ha a felesege azt mondja a kenyer fekete ö is,mindenbe de mindenbe neki es anyosnak ad igazat,mar nem lehet vele beszelni.A feleseg nem csinal semmit,csak egesz nap szepitkezik.A batyam,föz,takarit,es közben dolgozik is.A gyerekek is ellenne vannak nevelve,ranem is hallgatnak.Mi es meg többen probalnank vele beszelni de semmit nem er.A feleseg csak a penzt költi,soha semmijük nincs,es neki ez jo.Ez nemis lenne baj,ha nem hallgatna annyirra rajuk,pedig anya es apa sokat segiti öket,az neki semmi,azt is a gyerekek miatt.Az anyost is annyirra partolja,pedig nem szolunk rola semmi rosszat,de ha mar felemlitjük,kesz,az is allandoan parancsolgat neki,ö mint a robot mindent megcsinal,nekünk semmibbe nem segit.Megigeri,igen,de el is felejti,a ket asszony nem engedi,csak rajuk halgat.En meg ilyet nem lattam,mindenki csodalkozik.Ez csak egy pici valami amit leirtam,sok minden nem is jut eszembe.Hogyan tudnank neki segiteni hogy meglassa a valosagot,mert a ket nö összevissza is hazudozik es csak nekik hisz.
2015. szept. 17. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, emlékszem rá. Ott is megírtuk, hogy hagyd békén, ő így boldog, ez a nő mindig ilyen volt, tesód őt választotta feleségnek, vele vállalt gyereket... te mit akarsz az ő életükön változtatni?
2015. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy volt hasonlo kerdes,de en elöször irtam ki.

Es a te kerdesedre valaszolok.nem akarok közejük allni,nem akarok nekik semmi rosszat ,de minket nem igy neveltek hogy egymast gyülöljük,szeretetre tanitottak,es hat mit akarok,hogy ugyanolyan tesom legyen mint azelött,az eleteben reszt venni,az elet igy is nagyon rövid.megosztani vele örömöt banatot.En azt kerdeznem mi jogon valtoztat az anyos ezen?Miert szit gyülöletet?Miert avatkozik közejük,miert van minden ahogy ö akarja?

2015. szept. 17. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, és értem mit szeretnél... sajnos nekem is ilyen a bátyám... :( alapból keveset foglalkozott a családjával, miután megismerte a párját, gyerekük született, mi sokat jártunk, igyekeztük tartani a kapcsolatot ( bátyámnak van egy nagyfia előző kapcsolatából, őt is teljesen elhanyagolja) , de ők nem igazán jöttek, csak hébe-hóba... de így fogadtuk el, aztán nem rég robbant az egész, kiderült a kisasszony félre tekintget ( megjegyzem nem dolgozik, 10 éve tesóm tarja el) , nagy unalmában otthon neten pasizott, és hát rájött ő még élni akar, tesómat szó szerint kirakta.... pár hónap után vissza ment hozzá tesóm, fogalmam sincs miért? ami még rosszabb, azóta mi vagyunk a rosszak, felénk se néz bátyám, mert a nagysasszonynak ugye kellemetlen lenne velünk szembe nézni.... és most mi isszuk a levét, nem találkozunk, nem tudunk róla, a kisgyerekről... én is épp így gondolom, hogy egy életünk van, s nekem csak egy bátyám van-volt... :( szerintem nincs joga így elmarni a családját tőle! ebből is látszik semmi tisztelet-szeretet nincs már ott a nő részéről, csak pénzforrás a bátyám... de ő ezt nem tudja, nem akarja látni... mi meg tehetetlenek vagyunk!
2015. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A bátyád a saját életét éli nektek semmi közötök hozzá, ha neki így jó, akkor mit akartok beleszólni!?!?!?


Ha ennyire sok ráérő időd van, hogy ezen törd a fejed, akkor jobban tennéd, ha megtanulnál rendesen, olvashatóan, helyesen írni, mert a kérdésed alig érthető és tele van hibával.

2015. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat.

Megirtam mar nem akarok az eletebe beleavatkozni,azt is megirtam mit akarok töle.

Ami a hibakat es fogalmazast illeti elnezest,nem magyar vagyok.

2015. szept. 17. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

egy ujabb rokon aki belepofázik a másik életébe,

a lényeg meg csak anyi hogy nem a rokonságot pénzeli

2015. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmmm... érdekes lehet a családról alkotott véleménye azoknak a válaszolóknak akik a kérdezőt támadják... vagy a szövegértéssel van problémájuk...?!
2015. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akik a negativ valaszokat irtak,feltetelezem ti is ugy nevelitek majd ,vagy mar gyerekeiteket hogy senkinek semmi köze egymashoz meg a szülöhöz se.Ilyen hideg rideg csaladot kepzelek el.Aztan jön a sok depreszios gyerek akik vagdossak magukat,a gyogyszerben,italban,drogban kereseik a nem megkapott szeretet,alig varjak hogy ott hagyjak a szülöi hazat.A csaladi szeretet,megertest meg egy jo barat sem tudja potolni,ezt sokan akkor erzik meg,ha valamelyik csaladtag mar a masvilagra költözik.
2015. szept. 22. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ő már felnőtt ember, tinédzser gyerekekkel. Apa és férj. Úgy éli a a házasságát, kapcsolatát, ahogy neki jó és nem ahogy neked jó. Ha neki jó a papucs lét, akkor ne legyen bajod ezzel. Ő így boldog, ha nem, majd változtat.

Írtad, hogy nem segít nektek. Van egyáltalán rá ideje, munka, ház és család mellett?

Írtad, ha csak szóba kerül az asszony vagy anyós már robban. Gondolom nem azért robban, mert csupa szépet mondasz az asszonyra.

2015. szept. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!