Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a nyavalya lehet ez ilyenko...

Mi a nyavalya lehet ez ilyenkor éjszakánként?

Figyelt kérdés

Ez amit most leírok, néha előfordul, szerencsére ritkán.De tegnap éjjel megint előjött.

Felriadtam valamire álmomból, nos ha olyan baromi ijesztő álom lett volna a felriadás után már csak emlékeznék rá, de nem emlékszem egyáltalán, mit álmodtam és arra sem, mi volt a rémületem oka, de ordítozva keltem fel és valamitől szó szerint rettegtem.Nagylányom párnáját megcsapkodtam, mert mindig felébresztjük egymást, ha valami van..De semmit nem reagált, pedig máskor egész apró zajokra, mozdulatokra is felébred.Pár perc múlva megint felkiáltottam és ez még kétszer egymás után megismétlődött, mert éreztem "valamit" a szobában, de totális síri csend volt és lányom is moccanás nélkül maradt.Aztán valahogy én is bealudtam, mint akit lecsaptak.

Nos, ez az ami időnként megesik nálunk és ilyenkor, mikor én ezt az érzést tapasztalom, a környezetembe, mellettem, vagy másik szobában alvók mindig mélyen alszanak és nem lehet őket felébreszteni! Ez nekem gyanús és különösen ijesztő.Miért??

És miért lehet, hogy nem emlékszem, konkrétan mitől félhettem? Én nagyon részletesen megtudom jegyezni az álmaim, akár jó, akár rossz álom.Idegesít ez a dolog.

Amúgy most is elég rossz érzés itthon egyedül.Rajtam van afrász, de nem tudom, mitől.


2015. ápr. 22. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A jövő karácsonyainak szelleme.
2015. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd ezt meg, hátha jobban leszel tőle:)

https://www.youtube.com/watch?v=K1KdIj55Rpo


Biztos hogy felébrdetél, amikor kiabáltál?

2015. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd holnap, napközben megnézem,most nem akarok befosni :D
2015. ápr. 22. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis.
2015. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát de nem vagyok ilyenkor lebénulva egyáltalán.Volt már sok alvásparalizisem, olyankor egy hang sem jön ki a torkomon és mozdulni sem tudok .Ez valami más lehet.
2015. ápr. 22. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon érdekes.

Hát én beállítanék éjszakára egy kamerát, ami végig veszi az éjszaka eseményeit, és úgy állítanám be, hogy az egész szobát lássa a kamera. A szobában nem lenne teljesen sötét, hanem egy halvány irányfényt hagynék égve, és így a kamera látna valamit. Másnap mindig vissza kellene nézni, vagy csak olyankor, amikor valami történik.

Az is lehet, hogy csak álmodod az egész jelentet, ha a nagylányodat ébresztetted, és mégsem ébredt fel. Nem tudom. Minden esetre érdekes.

2015. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy orvoshoz!
2015. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ördögök és démonok. Rengeteg embert basztatnak. Akiknek annyira nem durva, azok rá tudják fogni hogy csak sima rémálom. De akiknek durvább, vagy van néma fogalma már arról hogy vannak ilyenek, az rájön, hogy vele is ez történik.
2015. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez az álomszívó kullancs, régebben írtam már itt róla valakinek aki hasonló dolgokat észlelt
2015. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!