Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a nyavalya lehetett ez?

Mi a nyavalya lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ez pár éve történt velem, éppen egy villamoson ültem, mentem suliba (akkor még gimnazista voltam). Bámultam ki az ablakon, és egy megállóval azelőtt ült le elém ez az ember, mielőtt leszálltam volna. Hajléktalan kinézete volt, (nő volt) hosszú szőkésbarna hajjal, ami az arcába lógott. Amikor felálltam, hogy leszállok, rám nézett, és basszus, soha nem felejtem el azt a nézést és a szemét: átható világoskék volt, valami nem volt benne "normális" (teljesen átlagos kinézetű volt, inkább csak az érzés, vagy nem is tudom hogy írjam le) és nem tudom miért, de úgy éreztem, hogy a nézésével nagyon erős gyűlöletet küld felém, mintha meg akarna "ölni" vagy nem is tudom, mihez hasonlítsam. Nagyon furcsa volt a nő kisugárzása, nagyon fenyegtő, soha nem éreztem még ilyet, pedig nem túl jó környéken lakunk, vannak itt érdekes "arcok":D Egészen még a vér is megfagyott az ereimbe, elkezdtem hátrálni tőle, és leszálltam a villamosról futólépésben. Ekkor már nem kislány voltam, (17), és nem vagyok egy besz@ri ember, sőt:D

Ez kb 3-4 éve volt, de mai napig kiráz a hideg ha rá gondolok, és nem tudom, hogy mi kelthetett bennem ilyen érzést.

Arra tippeltem, hogy mivel megérzem elég pontosan, hogy mki milyen ember, esetleg tényleg egy gonosz vagy esetleg mentálisan sérült ember lehetett, de nem tudom..ismerek gonosz embereket, de egyszer sem éreztem ilyet. És ijesztő volt ahogy bámult rám.

Minden választ/tippet nagyra értékelek, úgy a tudományosat, pszichológiait, mint az okklut válaszokat! Egyedül az UFÓkban vagy mikben nem hiszek, és szerintem nem is fogok soha, szóval ezt inkább ne írjátok:)

Sokat gondolkoztam, hogy miért reagálhattam így, kutattam az emlékeim közt hasonló nézésű emberre, akitől annó kiskoromban megijedhettem, és ezt a nőre vetítettem ki, de egyre sem emlékszem. Nem szoktam inni alkoholt, nem dohányzom, nem drogozom, tehát ezek is kizárva. Kialvatlan sem voltam annyira, nem volt különösebb stressz az életemben, szóval "átlagos" voltam.

Szóval mint mondtam mind a tudományos, mind az okkult válaszokat szívesen veszem!

Előre is köszönöm annak aki végigolvasta, és válaszol:)


2011. márc. 2. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valami hályogos betegség volt a szemén.. A filmekben is az ilyen gonosz démonoknál egy csomót úgy csináltak meg, hogy kitakarják a pupilláját vagy matt színűvé teszik a szemét, így eltűnik belőle úgymond az érzelem és gonosz hatást is kelthet....
2011. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tisztán látszott a pupillája, "tisztának" tűnt a szeme is, tehát ez sajnos kilőve..:S

2011. márc. 2. 19:02
 3/18 A kérdező kommentje:
Illetve (elfelejtettem odaírni) nagyon élénk kék színe volt a szemének, tehát ott sem lehetett hályog.
2011. márc. 2. 19:03
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nézett ilyen gyűlölködően, mert látta, hogy te jobban élsz, mint ő, vagy ilyenek. Lehet, hogy kicsit megijedtél, mikor rád nézett, és a negatívum miatt ez jött le neked az arcáról. Talán csak magán az arcán volt ilyen kifejezés, és ettől ijedtél meg. Próbáld elfelejteni, töröld ki ezt a fejedből :D
2011. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a Tanárnőmnek is ilyen a szeme. Egészen világos kék. És furcsa is ez a szem, néha én is megijedek :D
2011. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Én is megijedtem volna hallod. Most is megborzongtam egy kicsit.

Mondjuk, lehet van abban valami, amit az egyik kommentelő írt, hogy látta, hogy te"jobban élsz", fiatal vagy. Nem tudom... Nem lehet, hogy beteg a szeme? Mondjuk most hirtelen sok minden megfordult a fejemben. Lehet boszorkány?Áááá nem leszek paranoiás.. csak kicsit ijesztő.

2011. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Vagy még valami. Energiavámpír? Vagy ilyesmi.Vannak ilyen emberek, akiknek a közelében nem érezzük jól magunkat...De pontosan nem tudom. 19:06 os vagyok
2011. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, lehet hogy csak "simán" az arckifejezésétől ijedtem meg, mert irigykedett, csak valahogy sosem ijedtem meg még ennyire embertől és ezért éreztem ezt az esetet rendhagyónak:)

Energiavámpír: állítólag az egyik rokonunk az, nem tudom, hogy valóban az e, de mellette csak mindig simán elaludtam:D És anyukám is, meg az unokatesó is, szóval ha az is volt, akkor csak fáradtságot kellett volna (szerintem) érezzek, nem rettegést.

További ötleteket is várok!:)

2011. márc. 2. 19:17
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne tojj be! A pillantása, az arca, a helyzet, a kisugárzása amik összeadódtak és te egy kicsit jobban felfogtad a kisugárzását ez ilyeszthetett meg. Hidd el vannak emberek akik képesek úgy nézni-pláne jeges kék szemű emberek-hogy az emberbe a sz@r is belefagy.
2011. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem értelek kérdező.

mentél a villamoson, szembe leült veled egy koldus aki kancsal szemekkel csúnyán nézett rád, mert biztos nem adtál neki aprót.

fogadjunk csaj vagy!

2011. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!