Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a nyavalya lehetett ez?

Mi a nyavalya lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ez pár éve történt velem, éppen egy villamoson ültem, mentem suliba (akkor még gimnazista voltam). Bámultam ki az ablakon, és egy megállóval azelőtt ült le elém ez az ember, mielőtt leszálltam volna. Hajléktalan kinézete volt, (nő volt) hosszú szőkésbarna hajjal, ami az arcába lógott. Amikor felálltam, hogy leszállok, rám nézett, és basszus, soha nem felejtem el azt a nézést és a szemét: átható világoskék volt, valami nem volt benne "normális" (teljesen átlagos kinézetű volt, inkább csak az érzés, vagy nem is tudom hogy írjam le) és nem tudom miért, de úgy éreztem, hogy a nézésével nagyon erős gyűlöletet küld felém, mintha meg akarna "ölni" vagy nem is tudom, mihez hasonlítsam. Nagyon furcsa volt a nő kisugárzása, nagyon fenyegtő, soha nem éreztem még ilyet, pedig nem túl jó környéken lakunk, vannak itt érdekes "arcok":D Egészen még a vér is megfagyott az ereimbe, elkezdtem hátrálni tőle, és leszálltam a villamosról futólépésben. Ekkor már nem kislány voltam, (17), és nem vagyok egy besz@ri ember, sőt:D

Ez kb 3-4 éve volt, de mai napig kiráz a hideg ha rá gondolok, és nem tudom, hogy mi kelthetett bennem ilyen érzést.

Arra tippeltem, hogy mivel megérzem elég pontosan, hogy mki milyen ember, esetleg tényleg egy gonosz vagy esetleg mentálisan sérült ember lehetett, de nem tudom..ismerek gonosz embereket, de egyszer sem éreztem ilyet. És ijesztő volt ahogy bámult rám.

Minden választ/tippet nagyra értékelek, úgy a tudományosat, pszichológiait, mint az okklut válaszokat! Egyedül az UFÓkban vagy mikben nem hiszek, és szerintem nem is fogok soha, szóval ezt inkább ne írjátok:)

Sokat gondolkoztam, hogy miért reagálhattam így, kutattam az emlékeim közt hasonló nézésű emberre, akitől annó kiskoromban megijedhettem, és ezt a nőre vetítettem ki, de egyre sem emlékszem. Nem szoktam inni alkoholt, nem dohányzom, nem drogozom, tehát ezek is kizárva. Kialvatlan sem voltam annyira, nem volt különösebb stressz az életemben, szóval "átlagos" voltam.

Szóval mint mondtam mind a tudományos, mind az okkult válaszokat szívesen veszem!

Előre is köszönöm annak aki végigolvasta, és válaszol:)


2011. márc. 2. 18:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Tényleg lehet hogy csak a szituáció okozta, de azért várok még válaszokat:)

19:22-nek:

Igen, csaj vagyok, de nem vagyok az a típus, aki megijed ha a csúnya koszos csöves néni szigorúan néz rá. Kiskoromtól kezdve küzdősportra járok, és lelkileg is nagyon sok nehézségen mentem már keresztül, többen mint egy átlag huszonéves lány, szóval ha valaki nem az a besz@ri típus, akkor az én vagyok. És pont ezért is volt furcsa ez a szituáció, hiszen még sose ijedtem meg ennyire, de még csak feleennyire sem.

2011. márc. 2. 19:27
 12/18 anonim ***** válasza:

19 22-es vagyok.


csajként genetikailag jobban elhiszed, hogyha valami furcsát és nem érted, akkor az biztos természetfeletti.

Nem te tehetsz, róla. Ilyenek a nők.

2011. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ne csináljunk már ebből is nembéli vitát:D Persze tudom, a hímsoviniszta disznók szerint nők ostobák, naívak, hiszékenyek, stb., stb. De ezen kommentjeidet inkább a napisz@ron fejtsd ki:) (egyébként én is szeretem azt az oldalt a nőgyűlölő és nőalázó posztjaikon kívül)

Szerintem ez a kategória nem erről a vitáról kéne szóljon (sőt igazából ezen az oldalon egyik kategória sem erről szól), úgyhogy zárjuk is le.

És nem igazán hiszek a természetfeletti dolgokban, de nem vagyok annyira szűklátókörű, hogy csak a materialista dolgokban higgyek, elfogadom és elgondolkozok más véleményén is, ami lehet hogy szokatlannak vagy furának hat, de mivel nem vagyok mindentudó, lehet hogy nem csak nekem van igazam, lehet hogy épp másnak van:) Egyébként mivel sehol sincs olyan kategória, hogy pszichológia, inkább ide írtam, de nem hiszem hogy ezt kéne megvitatnunk.

2011. márc. 2. 19:39
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon régen történt, még csak 16 éves voltam. Nagyimhoz mentem látogatóba. Egy öreg ház ablakából kinézett a függöny mögül egy öreg asszony. Hallod úgy éreztem belepusztulok a nézésébe, és a kinézetébe. Kérdeztem a nagyitól ismeri-e? Azt mondta igen, valami nagyon nagy megrázkódtatás érte, és elmezavarodott lett. De én azt a nézést még 38 év múltával sem felejtettem el. Valahogy mi talán fogékonyabbak vagyunk az ilyen jelenségre. Oda kell pillantanunk szituációkra.
2011. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

még 19 22-es.


nem vagyok nőgyűlőlő, csak az a tapasztalatom, hogy az ezo. kérdések 95%-át nők írják. ez után szerintem jogos az állításom.

és van pszichológiához hasonló kategória:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg


De szerintem nincs semmi baj veled. Hajléktalanok alultápláltak, szét is isszák a testüket, ez kihat a külsőre, ettől volt ijesztő kinézete és szeme.

Ha az orra hiányzott volna, ugyanúgy megijedtél volna.

Természetes emberi reakció.

2011. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jó olvasni, hogy más hogyan érzékelt ilyen/ilyesmi dolgot. Lehet hogy tényleg volt baj az elméjével, és ez ült ki a tekintetébe.
2011. márc. 2. 19:45
 17/18 A kérdező kommentje:

19:22-nek:

az én értelmezésemben a mentális egészség kategória mentális betegségek, illetve annak tüneteire, kezelésére vonatkozó kategória, nem egy megtörtént valós eseményről való vita, beszélgetés "helyszíne"

Valóban sok nő foglalkozik ezotériával, de ismerőseim körében ugyanennyi férfi is. Az hogy a kérdések hány %-át írják ki nők, nos ebből nem lehet következtetéseket levonni. Ennyi erővel mivel a gyermekekkel kapcsolatos kérdések kb. 90%át nők írják ki, mégsem következtetek erről arra, hogy csak a nőket érdekli mi van a gyerekükkel, a férfiakat pedig nem.

2011. márc. 2. 19:50
 18/18 anonim ***** válasza:
Csak az történt, hogy megláttad a szemében a gonoszt.Ez lehetett akár teljesen független a nő természetétől és érzéseitől.
2011. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!