Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apának kell mindig elvinni...

Az apának kell mindig elvinni rendezvényekre a gyereket? Ilyenkor az anyának nem kellene kivennie a részét?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt és a gyereke minden szombaton velünk van. Mivel tavasztól őszig a város tele van rendezvényekkel, amik mindig szombati napra esnek, mindig a páromnak kell ilyenkor a zsebébe nyúlnia. Kirakodó vásár, lufik, játékok, cukorka, sörgőzés, egy ilyen alkalom minimum 10.000 Ft. Mondtam már neki hogy mondja az exének, hogy időnként vele is lehetne ilyenkor a gyerek, ő is költekezzen már, nem csak a párom a szülő. De nem igazán mentem sokra. Rendesen fizeti a gyerektartást, szülinap, névnap, karácsony, minden meg van adva a gyereknek a párom részéről, de ez már nekem kicsit sok.
2015. szept. 13. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
egy ujabb mostoha anyuci akit pofán kéne vágni...
2015. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A párod a gyerektől nem vált el, az nem erény, hanem a MINIMUM, még szép hogy fizeti a gyerektartást meg az ünnepekre és láthatásra elviszi. Sőt az a normális, hogy gyakrabban akarja látni.

Gondolkozzál már, vállalsz valakivel gyereket, közösen tervezitek, hogy felnevelitek, de mégsem jön össze, elváltok. Nem lennél kiakadva, ha utána tojna a gyerekre és csak az új cuncika szórakoztatásával foglalkozna???


Ha a párodnak nincs baja azzal, hogy a gyereket elviszi, akkor te itt nem fogsz labdába rúgni.

2015. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Értelek, csak azt nem értem, hogy ha zavar ez a felállás, akkor minek jöttél össze egy gyerekes pasival.

Az a normális, ha az apa foglalkozik a gyerekével. Én ezt nem tudnám tolerálni, ezért elkerültem a gyerekes pasikat.

Ha te így választottál, akkor alkalmazkodj. Még az is elófordulhat, hogy veletek fog lakni a gyerek. Gondolkozz, és lépj, ha kell, de ne állíts választás elé egy apát!

2015. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!