Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha meglátnád?

Mit szólnál, ha meglátnád?

Figyelt kérdés

Pozsonyban tanulok, úgy volt, hogy tesóm és unokatesómék kijönnek a hétvégére. Én 2 hete csináltattam orrpiercinget, tesóm tudja, a többieknek meglepetés lesz, de tudom, hogy őket nem zavarná.


Viszont most telefonáltak a szüleim, hogy ők is jönnek, ők nem ilyen "toleránsak". Tudom, hogy úgyis megtudták volna, de a kicsi lelkemben nem készültem fel arra, hogy ez ma lesz.


(Egyébként elvileg tudnak arról, hogy akartam, apum egy pár éve azt mondta, hogy ha elköltözök, azt csinálok, amit akarok. De ezt valószínűleg már elfelejtették. Sajnos :(.)


Te mit szólnál a helyükben, nagyon sokkot kapnál? (Tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy az ő reakciójuk is olyan lesz, csak érdekel mások hozzáállása. Ja és, "hülye vagy, hogy kilyukaszttattad magad" és hasonlókat köszönöm, de nem kérek.)


2015. szept. 11. 12:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy más előre kellene a szüleiddel tudatni a dolgot, hogy a két nap bosszankodás ne arra az időszakra essen, amikor már együtt vagytok, hanem hamarabb túlessenek rajta.
2015. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!