Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te mit szólnál, ha meglátnád...

Te mit szólnál, ha meglátnád a frissen mosott ruhákon, hogy tele van kismillió apró, fél centis haj és szőrszálakkal?

Figyelt kérdés

A férjem hajnyíróval vágta a szakállát és a haját, és azt a trikót, ami rajta volt és csupa hajas lett, beledobta a szennyes tárolóba, én nem vettem észre rajta a hajakat és összemostam a gyerekek fehér alsóneműjével és gyönyörű fehér ruháival:( minden ruha csupa haj:(

Még a férjem volt felháborodva, hogy szóvá tettem, miért tette a szennyesbe...nincs ennyi esze?


2012. ápr. 23. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Hú de nagy probléma :-D

Megértem a férjedet... pedig feleség vagyok 3 gyerekkel

2012. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A férjek is gyermekek,csak makacsok nagyon és már nem lehet tanítani őket.
2012. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Agyvérzést kapnék. Veszekednék vele, mert egy nagy gyerek, és ne adjon nekem pluszmunkát, és ebben a pillanatban rájönnék, hogy nem is nekem adott, hanem magának, leültetném a kertben, kosárba az összes ruhát, kefe a kézbe és kefélejed apukám.

Persze dohognék...mert ilyen vagyok. Sárkány.

2012. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mérges lennék de az én férjem az ilyen belesetek elkerülése miatt fél mesztelenül vágja a haját...
2012. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy kiakadnék, szólnék is neki, hogy többet ne így csinálja, és biztos vagyok benne, hogy nem tenné többet. Főleg ha meglátná, mi lett a kisruhákkal.


Nálunk is használ a férjem hajnyírót a szakállához, de mindig félmeztelenül csinálja és a mézmosó felett. Azt meg leöblíti és kész.

2012. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szóvá tenném, megmutatnám neki, hogy belássa nekem van igazam, de nem esnék neki, nem veszekednék vele, hiszen gondolom, hogy nem szándékosan okozott "ekkora bajt".
2012. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mérges lennék, valószínűleg mondanám a magamét, de azért ez nem a világ vége :) Kérdést biztos nem írnék ki róla :D
2012. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 janicsuhran válasza:
Örülj hogy nem spermafoltokat találtál a ruhákon xD
2012. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!